aktualizacja 

Wenecja. John Malkovich wyproszony z luksusowego hotelu. Wszystko przez COVID-19

287

John Malkovich przyjechał do Wenecji na plan filmowy. Produkcja wynajęła aktorowi luksusowy apartament, jednak nie został do niego wpuszczony. Powodem był nieważny certyfikat covidowy.

Wenecja. John Malkovich wyproszony z luksusowego hotelu. Wszystko przez COVID-19
Jonh Malkovich nie został wpuszczony do swojego apartamentu. (YouTube)

John Malkovich przyjechał do Wenecji na plan serialu "Ripley", którego reżyserem jest Steven Zaillian. Produkcja zadbała o wszelkie udogodnienia dla gwiazdora i zapewniła mu na czas kręcenia serialu luksusowy apartament z widokiem na Canal Grande.

Jak donosi agencja Ansa Malkovich nie został jednak wpuszczony do hotelu. We Włoszech do wejścia uprawnia jedynie Super Green Pass. Zaświadczenie to jest wydawane ozdrowieńcom i zaszczepionym. Malkovich takiego przy sobie nie posiadał, a negatywny wynik testu nie wystarczy.

Ekipa musiała wynająć aktorowi prywatny dom, który będzie odpowiadał jego wymaganiom. Pismo "Il Gazzettino" podało też, że wiele osób na plan przyjechało z opóźnieniem. Wszystko to spowodowane jest zakażeniami COVID-19 do których miało dojść wśród aktorów i statystów. Zdjęcia w Wenecji miały trwać dwa dni.

Zobacz także: Piąta fala rośnie w siłę. Lekarz apeluje do Polaków
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić