o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Naganie z Irkucka. Dantejskie sceny na 12 piętrze

Podziel się

W rosyjskim Irkucku 34-letni mężczyzna przez kilka godzin groził, że wyskoczy z okna wielopiętrowego budynku. Trzymał przy tym na rękach swoje trzyletnie dziecko. Żądał, aby przyjechała do niego żona, która chciała wziąć z nim rozwód.

Naganie z Irkucka. Dantejskie sceny na 12 piętrze
Mężczyzna chciał zrzucić się z balkonu z 3,5-letnim dzieckiem (YouTube)
bECEnhsl

Do zdarzenia doszło we wtorek w Irkutsku, na wschodzie Rosji. Jak poinformowało regionalne Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych, mężczyzna wspiął się na gzyms balkonu wielopiętrowego budynku przy ulicy Sowieckiej ze swoim dzieckiem. Na miejscu pojawiła się policja i ratownicy, którzy próbowali zorganizować operację ratunkową.

Strażacy zainstalowali skokochron pod balkonem, który miałby zamortyzować upadek. Na miejsce zdarzenia przybył też psychiatra. Jak przekazuje kanał Mash na Telegramie, policja czekała na niego ponad godzinę, bo jak się okazuje, na całe miasto, które ma ponad 600 tys. mieszkańców jest tylko jeden taki specjalista i był z innym agresywnym pacjentem.

bECEnhsn

Żona próbowała porozmawiać

Negocjacje z mężczyzną trwały ponad godzinę. Jak informuje policja, mężczyzna żądał spotkania z żoną. Najprawdopodobniej ​​przyczyną incydentu mogły być problemy w rodzinie. Jak donosi agencja RIA Novosti, po jakimś czasie na miejsce przyjechała żona i próbowała porozmawiać z mężczyzną z sąsiedniego balkonu, ale to tylko jeszcze bardziej go rozzłościło.

bECEnhst

Mężczyzna zatrzymany

Po długich negocjacjach, około godziny 14:15 czasu miejscowego policja w Irkucku wyprowadziła z bloku dziwnie zachowującego się mężczyznę i został on zatrzymany. Mężczyzna najpierw przekazał do mieszkania dziecko, a po chwili wrócił sam.

3,5-letnie dziecko, które mężczyzna trzymał na balkonie domu w Irkucku przez ponad dwie godziny, czuje się dobrze, powiedział RIA Novosti pracownik służby dla nieletnich, który przebywał w mieszkaniu podczas zdarzenia. Nim opiekuje się matka.

bECEnhsu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECEnhsO
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić