o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

"Nikomu nie jest do śmiechu". Pracownik ambasady USA nagrany pod Moskwą

Podziel się

Pracownik amerykańskiej ambasady w Moskwie miał rzekomo kraść znaki kolejowe. Nagranie z incydentu opublikowała państwowa agencja informacyjna RT, a głos w sprawie zabrała rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa. Podkreśliła, że życie pasażerów zostało narażone na niebezpieczeństwo.

"Nikomu nie jest do śmiechu". Pracownik ambasady USA nagrany pod Moskwą
30-latek ukradł znak kolejowy znajdujący się przy torach? (YouTube, RT)
bEDJMDcR

Do kradzieży znaków kolejowych dojść miało wiosną tego roku. O sprawie poinformowała w poniedziałek przedstawicielka Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji Maria Zacharowa. Pracownik amerykańskiej ambasady miał zdemontować znak w pobliżu dworca kolejowego Ostaszków pod Moskwą.

Oskarżenia pod adresem amerykańskiego dyplomaty. Miał ukraść znak kolejowy w Moskwie

Rosyjska policja przeprowadziła dochodzenie. Okazało się, że incydent został nagrany przez kamery monitoringu. Na filmie opublikowanym przez rządową agencję informacyjną RT widać, jak około 30-letni mężczyzna kradnie znajdującą się przy torach strzałkę i wkłada ją do bagażnika swojego samochodu.

bEDJMDcT
Tego samego dnia, samochód na tych samych numerach rejestracyjnych został zatrzymany przez policję za naruszenie przepisów ruchu drogowego. Za kierownicą siedział pracownik amerykańskiej ambasady – oświadczyła na konferencji prasowej Maria Zacharowa.
bEDJMDcZ

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ nie szczędzi ostrych słów. "Nikomu nie jest do śmiechu"

Zdaniem rosyjskich urzędników, znak znajdował się na jednym z ruchliwych rozjazdów. Podkreślono, że gdyby jego brak nie został szybko zauważony, konsekwencje mogłyby być katastrofalne.

Choć sytuacja wydaje się zabawna, nikomu nie jest do śmiechu. Mężczyzna naraził życie i zdrowie pasażerów na realne niebezpieczeństwo – podkreśla rzeczniczka rosyjskiego MSZ.
bEDJMDda

Obejrzyj także: Skandaliczne słowa rzeczniczki Kremla o Polsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDJMDdu
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić