Starsza pani błąkała się po Oleśnicy. "Szkoda tych ludzi"
Policjanci z Oleśnicy zostali wezwani do jednego ze sklepów. To właśnie tam przyprowadzono błąkającą się starszą kobietę cierpiąca na demencję. Zdezorientowana i zagubiona seniorka nie była w stanie odnaleźć drogi do domu. Nie mogła też sobie przypomnieć swojego adresu. Funkcjonariusze postanowili jej pomóc. Kiedy wsiedli z nią do radiowozu, kobieta oświadczyła, że "jeszcze nigdy takim samochodem nie jechała”. Jak zakończyła się ta poruszająca historia i czy policjantom udało się ustalić, dokąd powinni zawieźć seniorkę? Odpowiedź znajdziecie we fragmencie programu "Policjanci z Sąsiedztwa". Zobacz więcej w Telewizji WP.
Absolwentka filologii polskiej, której największą pasją są słowa. Od 2018 roku pracowałam jako copywriterka. Od 2024 roku związana z o2.pl. Kiedy nie piszę, chętnie sięgam po książki, bo to nie tylko świetny sposób na relaks, ale i rozwijanie wyobraźni. Żaden temat nie jest dla mnie niważny — wierzę, że każdy zasługuje na uwagę i warto mu się przyjrzeć z otwartością. Napisz do mnie anna.wajs-wiejacka@grupawp.pl.