o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Strajk Kobiet. Krzysztof Skiba o "grzebaniu w majtkach i brzuchach"

40
Podziel się

Krzysztof Skiba w mocnych słowach skomentował protesty po kontrowersyjnym wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Zagrzewa protestujących do boju i przewrotnie cieszy się z wulgarnych haseł wykrzykiwanych przez część demonstrujących. Skiba nie odmówił też sobie skrytykowania polityków opozycji.

Strajk Kobiet. Krzysztof Skiba o "grzebaniu w majtkach i brzuchach"
Krzysztof Skiba o protestach kobiet i "grzebaniu w majtkach i brzuchach" (ONS.pl)
bDnXjWgR

Skiba zatytułował swój post bardzo wymownie: "Przegięcie pały". Muzyk wyznał na Facebooku, że od pięciu lat czekał na bunt młodych ludzi wobec partii rządzącej. Dlatego na widok tysięcy ludzi, którzy wbrew zakazom protestują po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, "serce mu rośnie".

"Dopóki jest wulgarny, dopóty jest autentyczny"

Skiba podkreślił też, że cieszy się z wulgaryzmów wykrzykiwanych na protestach. W dalszej części wpisu wyjaśnił dlaczego, przy okazji nie odmawiając sobie wbicia szpili kilku politykom opozycji. Ocenzurowaliśmy jedno z przytoczonych przez niego haseł w trosce o komfort czytelników.

bDnXjWgT
Chcę zaznaczyć, że bardzo podoba mi się wulgarny charakter tych protestów. Dopóki jest wulgarny, dopóty jest autentyczny. Dopóki krzyczycie "WYP****AĆ" dopóty żadna stara Budka wam się nie przyklei do akcji, żadna śliska Schetyna nie wlezie na trybunę - napisał Skiba.

Muzyk uważa, że rządzący nie spodziewali się tak gwałtownej reakcji społeczeństwa. Wiadomość o zakażeniu prezydenta koronawirusem zdaniem Skiby jest kłamstwem i próbą ucieczki przez protestującymi, a Jarosława Kaczyńskiego "wywieźli helikopterem z Warszawy". Z kolei szeregowi posłowie PiS i część publicystów z tego środowiska odpowiedziała protestującym obelgami, które zdaniem Skiby również świadczą o strachu i bezradności.

A WY NIE MOŻECIE TERAZ odpuścić. Bo będzie jeszcze gorzej. Na grzebaniu w majtkach i waszych brzuchach się nie skończy. Zobaczcie tylko, co za potwór został ministrem edukacji. W kolejce czeka ZAKAZ ROZWODÓW i CENZURA INTERNETU. To nie są bajki. Oni chcą to zrobić i zrobią. Albo będziemy mieli tu normalną, wolną Polskę, albo Katotaliban. - grzmi Skiba.
bDnXjWgZ
Zobacz także: Zobacz też: Koronawirus. Prof. Andrzej Fal o konsekwencjach protestów dla sytuacji epidemicznej
bDnXjWhu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(40)
Taaa
miesiąc temu
Ważne że wulgarny protest , kiedyś w obronie konstytucji , teraz przeciwko . A ludzie ci sami ....
Mak
miesiąc temu
Przerażona jestem tą wulgarnością kobiet protestujących.
July
miesiąc temu
Nie wiedziałem , że aż tyle ludzi zabija (chce zabijać) swoje dzieci.
bDnXjWhv
andy
miesiąc temu
zycie jak sie rodzi kazdy wie zabic mozna muche nie dziecko niedlugo beda bronic pajaka a zabijac dzieci
rdy
miesiąc temu
Skiba to uosobienie wulgarności. O dobrym wychowaniu to on chyba nawet nigdy nie słyszał, a na pewno nie wie co to jest.
Najnowsze komentarze (40)
Ojciec
miesiąc temu
Wszystkim protestujacym stawiam kardynalne pytanie? Dlaczego zyjecie????? Odpowiedzcie sobie sami a potem protestujcie !?!?!?!?!?
0814
miesiąc temu
Mam prośbę. Bo czytam wielkie słowa o zabijaniu dzieci , które urodzą się lub nie z wadami lub kalekie . Czytałem dzisiaj na WP artykuł o kobiecie która musiała usunąć tego typu ciążę i bardzo jej współczuję. Mam jednak inną sugestię aby wszyscy ci przeciwnicy aborcji z przyczyn choroby płodu lub zagrożenia życia matki adoptowali kalekie dziecko . Jest ich bardzo dużo w Domach Dziecka . Tak pokażcie swoje przywiązanie do obrony życia i zaopiekujcie się nimi . Bo gadać lub pisać to byle dupek potrafi a jak trzeba pomóc to nie ma chętnych . Państwo i Kościół mają to gdzieś ....
to nie tak
miesiąc temu
panie Skiba pana wypowiedz jest przeciwienstwem czlowieka ,po co ratowac zwierzeta jak popiera pan zabijanie niewinnych dzieci ,jakim trzeba byc czlowiekiem aby namawiac do wulgaryzmow ,karma wraca
Oco
miesiąc temu
co się z ludźmi porobiło? chwalą wulgaryzmy, uważają, że to autentyczne. gdzie my żyjemy. Mam wrażenie że totalnie ludzie tracą związek z drugim człowiekiem. wszędzie tylko ja, moje prawo , moje prawo, moje prawo, nie ważne, że przy okazji kogoś się zabije lub obrazi lub cos zniszczy. Tylko moje prawo.
hej
miesiąc temu
Brońmy konstytucji!!
pik
miesiąc temu
JAKIS ty oryginalny, idz podpal kosciol to przejdziesz do historii.
Paul
miesiąc temu
Plebs jest trendy.
de facto
miesiąc temu
To prostego 3,14śnietego tylko taki język przemawia.
bDnXjWhn
ika
miesiąc temu
@Taa: Nie przeciwko Konstytuacji, tylko przeciwko TK! TK orzekł de facto, że prawa obywateli można ograniczać!
xxx
miesiąc temu
ty Skiba już sie nabijałeś z pracowników którzy pracują fizycznie co chcesz zabłysną teraz
wawa
miesiąc temu
Czy już w naszym kraju to trzeba protestować zawsze i obojętnie i nieważne z jakiego powodu. Taka ideologia.
kobieta
miesiąc temu
Człowieczeństwo w ludziach umiera.
rdy
miesiąc temu
Skiba to uosobienie wulgarności. O dobrym wychowaniu to on chyba nawet nigdy nie słyszał, a na pewno nie wie co to jest.
aaa
miesiąc temu
Teraz w manifestacjach idzie młodzież, która przekonała się, że olewanie wyborów to wielki błąd, bo jeśli człowiek nie interesuje się polityką, to polityka prędzej czy później zainteresuje się nim.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić