Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Strajk Kobiet. Rydzyk zabrał głos. Padły ostre słowa

1180
Podziel się

Ojciec Tadeusz Rydzyk zabrał głos w sprawie demonstracji przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. Redemptorysta ostro skrytykował osoby biorące w nich udział. - Zobaczcie, jaka wolność, aż swawola - stwierdził.

Strajk Kobiet. Rydzyk zabrał głos. Padły ostre słowa
(ONS)
bEUmeMCZ

Ojciec Tadeusz Rydzyk przedstawił swój punkt widzenia w trakcie audycji na antenie Radia Maryja. Redemptorysta jest zwolennikiem zakazu aborcji ze względu na nieuleczalną chorobę lub nieodwracalne wady płodu. Obowiązujące wcześniej prawo określał jako możliwość "zabijania nienarodzonych niepełnosprawnych".

Widzęm co się dzieje w tej chwili w związku z orzeczeniem TK o niezgodności z konstytucją zabijania nienarodzonych niepełnosprawnych. Konstytucja to mówi i tak Trybunał orzekł. I za to też dziękujemy – oświadczył ojciec Tadeusz Rydzyk na antenie Radia Maryja.

"Aż swawola"

Dyrektor Radia Maryja przypomniał o zarzutach, jakie wobec Polski wysuwali przedstawiciele Unii Europejskiej. Krytykowali oni sytuację panującą w naszym kraju, wskazując na brak wolności słowa. Tymczasem według o. Tadeusza Rydzyka fakt, że protesty się odbywają, świadczy o bezzasadności takich zarzutów. Stwierdził, że w Polsce panuje nie tylko wolność, ale wręcz "swawola".

bEUmeMDb
Mówią w UE niektórzy, nawet z Polski eurodeputowani, że w Polsce nie ma wolności. Zobaczcie, jaka wolność, aż swawola. To wyzywanie, te bluźnierstwa tej lewicy, lewactwa – dowodził ojciec Tadeusz Rydzyk w trakcie audycji Radia Maryja.
Zobacz także: Zobacz też: Strajk Kobiet w Warszawie. "Strażnicy" z ONR popchnęli kobietę. Interweniowało pogotowie
bEUmeMDh

Ojciec Tadeusz Rydzyk zasugerował, że polskie protesty są częścią działań organizowanych na całym świecie. Wskazywał, że stoją za nimi osoby dążące do wyeliminowania religii katolickiej z życia ludzi.

Ta strona (...) antykatolicka co wyprawia, żeby wyrwać wiarę, żeby wyrwać umiłowanie drogi bożej, przykazań. Na przykład te wszystkie marsze, które teraz robią itd. (...) "Róbta co chceta", "hulajta, piekła nie ma", "twoje ciało należy do ciebie i możesz robić co chcesz"? – mówił dyrektor Radia Maryja na antenie.
bEUmeMDi

Stwierdził też, że niedaleko siedziby Radia Maryja pojawiło namalowane hasło "Piekło kobiet". Ostrzegł, że osoby, które wyznają poglądy sprzeczne z religią katolicką, po śmierci zostaną skazane na wieczne potępienie.

O, piekło to dopiero będzie, jeżeli nie będziemy słuchać Ducha Świętego, jeżeli nie będziemy słuchać Pana Boga – ostrzegał dyrektor Radia Maryja w trakcie audycji.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUmeMDC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1180)
~Wierzacy w B...
3 miesiące temu
Oszuści i zdarajcy BOGA.
~Wierzacy w B...
3 miesiące temu
Rydzyk to bluźnierca.Wysłannik piekieł~!~~
Basket
rok temu
Oj takich heretyków i kłamców i wyludzaczy pieniędzy dla przykładu powinno palić się na stosie , dziwię się że ludzie bardziej wierza w niego niż w Boga
bEUmeMDD
amen
rok temu
mamy w rzyci co to cos gada !
Polak
rok temu
Nie jestem wierzący, ale mam szacunek do każdej wiary i zdaniem moim nazywanie tego pana Ojcem lub księdzem jest obrazą dal religii chrześcijańskiej. Jego jakikolwiek głos powinien się przestać liczyć odkąd dostał auta od bezdomnego.
Kris1971
rok temu
Miał się objawić Antychryst i oto jest i to w Polskim Kościele
katolik
rok temu
proponuję twemu obywatelowi zwanemu rydzyk ,datek pieniężny na służbę zdrowia .kture wyłudził od skarbu państwa i obywateli
ojciec
rok temu
mniej przypadkowego seksu
ojciec dzieci
rok temu
O. Rydzyk ma rację. Po śmierci będzie płacz i zgrzytanie zębów - u niektórych. Jestem pewien, że przed śmiercią prawie wszystkich was ogarnie lęk i nadzieje na Boże miłosierdzie
Pedagogicznie
rok temu
Ale to przez Pana Panie Rydzyk, nie przez wiarę.
Anka k.
rok temu
do grobu tego nie zabierze! w trumnie nie ma kieszeni !!1
anty
rok temu
to jest ojciec upadku Kościoła ! i to jest nieszczęście dla nas
Dddd
rok temu
To niech zwróci wszystkie pieniądze jakie dostał bezprawnie od państwa dla ciężko chorych dzieci i młodzieży. Skoro tak PiS broni życia, to dlaczego lekarze z karetek nie zabierają starszych schorowanych ludzi do szpitali tylko zostawiają w domach by tam zmarli, dlaczego ludzie umierają w karetkach.
bEUmeMDv
Stefano
rok temu
Obecna sytuacja jest konsekwencją dobrobytu. Może trzeba nowej wojny aby człowiek przestał zajmować miejsce Boga. Większości z Was Bóg jest niepotrzebny - czy nie mam racji ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić