aktualizacja 

Straszne odkrycie w Londynie. To Polka. Policja potwierdza

125

Brytyjska policja ujawniła dane kobiety znalezionej w walizce w londyńskim hostelu. To 41-letnia Polka, Joanna B. Jej ciało zostało zamknięte w walizce i pozostawione w pokoju hotelowym. Kobieta ostatni raz była widziana 20 listopada.

Straszne odkrycie w Londynie. To Polka. Policja potwierdza
Ciało Polki zostało znalezione w Londynie. (YouTube)

W ubiegły piątek w londyńskim hostelu Pay and Sleep w Southall znaleziono w walizce ciało Polki. Mieszkańcy od tygodni narzekali na duszący zapach. Po wielokrotnych skargach pracownik hostelu zajrzał do jednego z zamkniętych pokoi i znalazł walizkę, w której upchnięte było ciało kobiety.

Na miejsce wezwano policję, która wówczas potwierdziła makabryczne odkrycie. Z relacji sąsiadów wynikało, że 41-letni Polka raczej trzymała się na uboczu i miała mieć problem z alkoholem. Joanna B. ostatni raz była widziana 20 listopada. Mieszkańcy hostelu w The Crescent mówili także o jej chłopaku, który "zaginął" od kiedy przestali widywać Polkę.

Była bardzo miła, bardzo przyjazna. Dziewczyna ta była bardzo, bardzo dobrą osobą - mówił jeden z sąsiadów.

We wtorek brytyjska policja potwierdziła tożsamość Polki. Jak dodają śledczy o śmierci 41-letniej Joanny B. poinformowano już jej krewnych.

Wieści o śmierci Joanny bez wątpienia będą szokiem dla tych, którzy ją znali, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich znaleziono jej ciało - powiedział główny inspektor detektywa policji Wayne Jolley.

Policja bierze pod uwagę wszystkie możliwe linie dochodzeń.

Istnieje luka między tym, kiedy sądzimy, że Joanna była widziana ostatni raz, a dniem, gdy znaleziono jej ciało - tłumaczy policja.

W weekend przeprowadzono sekcję zwłok Polki, ale jak dotąd nie podano przyczyny śmierci. Policja apeluje do wszystkich, którzy mają informacje odnośnie ostatnich dni życia kobiety, o pilne zgłoszenie ich na policję.

Zobacz także: Holandia. Zamachy bombowe na polskie sklepy. "Jesteśmy w szoku"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić