Straż Miejska dostała terminale płatnicze. Ludzie wpadną w furię

36
Podziel się:

Komendant straży miejskiej w Kielcach poinformował, że strażnicy zostali wyposażeni... w terminale płatnicze. "Nowoczesność w Straży Miejskiej" - chwali się komendant. Mieszkańcy miasta nie zareagowali tak entuzjastycznie.

Straż Miejska dostała terminale płatnicze. Ludzie wpadną w furię
Łącznie Straż Miejska posiada 6 terminali, które pozwolą w sposób zdalny przekazać środki płatnicze na konto Urzędu Miasta w Kielcach. (SM Kielce)

W środę 22 marca strażnicy miejscy z Kielc zostali przeszkoleni z zakresu obsługi terminali płatniczych. Urządzenia będą dostępne w radiowozach kieleckich mundurowych.

Dzięki terminalom płatniczym będzie można na miejscu zapłacić za mandat - informuje komendant straży miejskiej w Kielcach.

Urządzenia będą dostępne także w komórce zajmującej się prowadzeniem postępowań wyjaśniających w sprawach o wykroczenia, a także na stanowisku kierowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cmentarny biznes na nielegalu. Mandat można wliczyć w koszty.

Łącznie Straż Miejska w Kielcach posiada sześć terminali, które pozwolą w sposób zdalny przekazać środki płatnicze na konto Urzędu Miasta w Kielcach - czytamy w komunikacie.

Informację o wyposażeniu strażników w terminale płatnicze udostępniono na facebookowym profilu "Scyzoryk się otwiera - satyryczna strona Kielc", który zrzesza mieszkańców regionu.

Strażnicy zostali już przeszkoleni i dla wygody kielczan będą przyjmować płatności za mandaty bezpośrednio w radiowozach. Smart City zawitało do Kielc. Zachęcamy do komentowania - czytamy w poście.

Co na to mieszkańcy Kielc? Nie skaczą z radości. Trudno się temu dziwić.

"Cudowna informacja dla wszystkich przyjmujących mandaty", "Teraz się czuje bezpieczniejszy" , "Czysty biznes", "Powiało luksusem" - ironizują internauci.

Jedna z mieszkanek zastanawia się ile kosztował zakup urządzeń: "A ja, zanim skomentuje chciałbym wiedzieć, ile mojej kasy wydano na te terminale?"

Ani Urząd Miasta Kielce, ani komendant straży nie podali, ile kosztował zakup terminali płatniczych.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić