aktualizacja 

Stylista Daniel Jacob Dali spojrzał na Kaczyńskiego. Nie ma wątpliwości

469

Jarosław Kaczyński od dłuższego czasu przygotowuje się do wyborów parlamentarnych, które mają odbyć się jesienią przyszłego roku. Prezes PiS od kilku tygodni jeździł po kraju na spotkania z wyborcami. Czy w tym ważnym czasie, prezes partii potrafi zadbać o swój wizerunek? Oto jak ocenił styl jednych z najważniejszych polityków w kraju stylista Daniel Jacob Dali.

Stylista Daniel Jacob Dali spojrzał na Kaczyńskiego. Nie ma wątpliwości
Jarosław Kaczyński (PAP, Paweł Jaskółka)

Z najnowszego sondażu wykonanego przez firmę United Surveys dla Wirtualnej Polski, wynika, że 30,9 proc. badanych jest zdania, że choć PiS zdobędzie najlepszy wynik w wyborach parlamentarnych, to partii nie uda się już utrzymać władzy, przejmie ją opozycja po utworzeniu koalicji.

"Do tego kolejne 28,3 proc. uważa, że PiS wyborów już nie wygra - jedna z partii opozycyjnych będzie zwycięzcą i to opozycja utworzy kolejny rząd w Polsce. Przeciwnego zdania jest 27,3 proc. osób. Ci zakładają, że PiS będzie rządzić przez kolejne lata. 13,5 proc. badanych nie ma pewności, który scenariusz jest najbardziej realny" – podała Wirtualna Polska.

Stylista surowo o stylu Tuska i Kaczyńskiego

"Super Express" postanowił sprawdzić, jak styl szefów dwóch najważniejszych partii w kraju ocenia stylista. Czy szef PO, Donald Tusk i prezes PiS, Jarosław Kaczyński potrafią ubrać się odpowiednio do piastowanych funkcji?

Według eksperta styl Donalda Tuska nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych polityków.

Na chwile obecną jest tak zwyczajnie, po prostu bardzo klasycznie i na czele wielu polityków wypada średnio. Lepiej by było też gdyby Tusk częściej zakładał krawat, niż paradował w rozpiętej koszuli, spod której wystaje biały bawełniany podkoszulek - komentuje styl Tuska Daniel Jacob Dali w rozmowie z "Super Expressem".

Zdaniem Dali szef PO dobrze wyglądałby w garniturze na wymiar.

Co z kolei Jacob Dali sądzi o stylizacjach Jarosława Kaczyńskiego? Stylista uważa, że szef partii rządzącej ubierał się lepiej w latach 80. i 90. Radzi mu, by odwiedził salon krawiecki.

Naprawdę miał lepszy styl, niż obecnie. Wtedy bardziej dbał o swój wizerunek publiczny i na plus wyróżniał się wśród kolegów. Dziś zawsze zakłada szerokie spodnie, za duże przynajmniej o dwa rozmiary, które aż proszą się o skrócenie u krawcowej - tłumaczy Dali w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz także: Kaczyński stanowczo o Smoleńsku. "To się zemści na PiS-ie"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić