aktualizacja 

Publiczność wybuchła śmiechem. Występ w Sopocie zapamięta na długo

195

Do historii przeszedł już pierwszy dzień Top of The Top Sopot Festival 2022. Na scenie Opery Leśnej nie obyło się bez wpadek. Spore potknięcie przytrafiło się Kasi Wilk, która razem z Mezo zaśpiewała piosenkę "Ważne".

Publiczność wybuchła śmiechem. Występ w Sopocie zapamięta na długo
Kasia Wilk (AKPA)

W Sopocie publiczność mogła usłyszeć dwa pokolenia artystów. Na scenie zameldowała się między innymi stara gwardia. Chodzi o takich artystów jak Krzysztof Cugowski, Kuba Badach, Kayah, a także Igor Herbut i formacje: Lady Pank oraz Oddział Zamknięty.

Do akcji wkroczyli też młodsi artyści. Próbkę swoich umiejętności zaprezentowali Smolasty, Mrozu czy Kwiat Jabłoni i Julia Pietrucha.

Wśród występujących znalazła się poza tym Kasia Wilk. Na scenie pojawiła się w towarzystwie Meza. Wszystko po to, by zaśpiewać hit "Ważne".

Publiczność nagle się zaśmiała. Kasia Wilk pomyliła miasta!

W ciemno można zakładać, że Kasia Wilk na długo zapamięta występ w Sopocie. To za sprawą wpadki, która absolutnie nie powinna jej się przytrafić. Wokalistka... pomyliła miasta.

Dobry wieczór Opole - zwróciła się w stronę zgromadzonych.

Publiczność zareagowała niemal natychmiast. Usłyszeć można było salwę śmiechu. Nic w tym dziwnego, bowiem było to dość zabawne potknięcie.

Nie jest to pierwszy przypadek, gdy artysta myli miejscowości. Z czego to wynika? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Być może stres, a może jednak inne czynniki wpływają na to, że gwiazdy się mylą. Wątpliwe, by ktoś z pełną świadomością wskazywał na złą miejscowość.

Kasia Wilk karierę muzyczną rozpoczęła wiele lat temu. Już w latach 1997-2000 podróżowała po całym świecie wespół z żeńskim sekstetem. Formacja koncertowała w różnych zakątkach, śpiewając gospel. Później Wilk nabierała wiatru w żagle. Od jakiegoś czasu nie działa jednak już tak aktywnie, jak w latach 2005-2010.

Wilk spore sukcesy świętowała dzięki kooperacjom z Mezem i Tabb. Chyba wszyscy znają takie przeboje jak "Sacrum", "Mamy siebie" czy "Ważne",

Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić