aktualizacja 

Świadek złapał za telefon. Taksówkarz i kierowca bili się na środku drogi

119

W sieci pojawiło się nagranie ze skrzyżowania nieopodal wrocławskiego portu lotniczego. Dwóch mężczyzn pobiło się na środku drogi, a motywem bójki prawdopodobnie było niewłaściwe miejsce zatrzymania samochodu.

Świadek złapał za telefon. Taksówkarz i kierowca bili się na środku drogi
Starcie kierowców na środku skrzyżowania. (YouTube, YouTube)

13 października na skrzyżowaniu w okolicach wrocławskiego portu lotniczego doszło do zaskakującego zdarzenia. Na materiale wideo, który właśnie pojawił się na popularnym kanale "Stop Cham" możemy zobaczyć starcie pomiędzy dwoma kierowcami.

Pretensje taksówkarza do kierowcy okazały się zapalnikiem

Jak wynika z opisu zdarzenia, taksówkarz kierujący samochodem marki Dacia wysiadł z pojazdu i podszedł do znajdującego się przed nim auta wypożyczonego na minuty. Kierowca miał żywo gestykulować i pokazywać na linię zatrzymania na drodze. Następnie uderzył on mężczyznę i odszedł od samochodu.

Jak się jednak okazało - był to początek. Kierowca samochodu stojącego z przodu wyszedł z pojazdu i wszczął bójkę na samym środku ulicy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ona zastąpi Czarnka? "Nie ukrywam"
Kierowca auta stojącego z przodu wysiadł i zaczęli się okładać. To znaczy właściwie to ten z pierwszego auta, uderzony wcześniej przez szybę, okładał tego taksówkarza. Ostatecznie chyba taksówkarz stwierdził, że nie da mu rady i prosił, żeby mu odpuścić. Młody odpuścił i się rozeszli - poinformowano w opisie materiału wideo.

Warto wspomnieć, że w uspokajaniu sytuacji wzięła udział także pasażerka Renault. To prawdopodobnie jej prośby pomogły w zakończeniu konfliktu na środku skrzyżowania.

Choć powody rozpoczęcia scysji są niejasne, nagranie zdaje się wyjaśniać motyw sprzeczki. Wiele wskazuje na to, że taksówkarz miał pretensje do drugiego kierowcy, że nie podjechał wystarczająco blisko linii warunkowego zatrzymania. To spowodowało, że kierowca taxi, który chciał skręcić w drugą stronę, nie mógł opuścić skrzyżowania.

Zobacz także: Bójka kierowców taksówki i auta na minuty #1254 Wasze Filmy
Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić