Świat zachwyca się jego formą. Nie uwierzysz, ile ma lat

13

Weteran kulturystyki z Chin podbija sieć. Niedawno opublikowano nagranie z jego udziałem, które wywołało sporo kontrowersji. Internauci nie chcieli uwierzyć w wiek mężczyzny, wyglądającego jak 30-latek.

Świat zachwyca się jego formą. Nie uwierzysz, ile ma lat
Xinmin Yang podbija sieć (Change)

Zamieszanie wokół kulturysty wywołał materiał produkcji Change Production. 11-minutowy film nagrano w 2019 roku, jednak swoją popularność zdobył dopiero 2 lata później za sprawą użytkowników Twittera. Ci nie mogli uwierzyć, że Xinmin Yang pomimo podeszłego wieku nadal utrzymuje wyśmienitą formę.

Xinmin Yang swoją karierę w kulturystyce rozpoczął w 1984 roku. Było to rok po tym, jak Chiny zorganizowały pierwsze mistrzostwa w tej dyscyplinie w historii kraju. W filmie pokazano rytm treningowy zawodnika, który nie odpuszcza pomimo faktu, że ma już 72 lata. W produkcji widać jego zdrowe nawyki żywieniowe, czy fragmenty wykonywanych przez niego ćwiczeń. Obecnie Yang prowadzi obozy kulturystyczne oraz oferuje prywatne kursy szkoleniowe.

Na śniadanie zwykle mam pomidory, ogórek, płatki owsiane, jajka i trochę piersi z kurczaka. Jem tak od prawie 10 lat - opowiadał kulturysta w filmie.

O filmie zrobiło się głośno ze względu na wygląd 72-latka. Wielu internautów rozpoczęło na ten temat dyskusję, twierdząc, że kulturysta jest dużo młodszy. Kulturysta pomimo swojego wieku nadal wygląda młodo. Niektórzy tłumaczyli jednak, że zdrowy styl życia Yanga spowodował, że ten starzeje się dużo wolniej. Sportowiec nie ma zamiaru odpuszczać i chce ćwiczyć nawet jak skończy 80 lat.

Zapamiętaj moje słowa, nadal będę trenował w wieku 80 lat - zapowiedział 72-latek.
Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić