BOB| 

Świat w szoku. 14-latka w drugiej ciąży. Dziecko będzie miało innego ojca

172

Daria Sudnisznikowa z dumą ogłosiła światu, że spodziewa się drugiego dziecka. Dla wszystkich to wielki szok, bo Rosjanka ma zaledwie 14 lat. Kto tym razem jest ojcem?

Świat w szoku. 14-latka w drugiej ciąży. Dziecko będzie miało innego ojca
14-latka z Rosji niedługo urodzi drugie dziecko (Instagram)

Daria Sudnisznikowa jest znana na całym świecie. Rok temu media obiegła wiadomość, że zaledwie 13-letnia dziewczynka jest w ciąży. Początkowo zapewniała, że ojcem jest... 10-letni Wania. Dopiero po pewnym czasie prawda wyszła na jaw.

14-latka drugi raz będzie mamą

Dziewczynka przyznała potem, że została zgwałcona przez starszego Stepana, który uczył się w liceum. Po narodzinach dziecka zostało to potwierdzone testami DNA. Daria jednak znowu zszokowała świat.

Rosjanka pochwaliła się z na Instagramie, że jest w drugiej ciąży. Tam opublikowała zdjęcie z testem ciążowym i krótkim komentarzem "znowu w ciąży". Kto tym razem jest ojcem?

Nastoletnia mama zdradziła, że będzie mieć dziecko z 30-letnim przyjacielem. Więcej szczegółów na jego temat nie zdradziła.

Daria Sudnisznikowa po urodzeniu pierwszego dziecka stała się bardzo popularna w Rosji. Zapraszano ją do licznych programów, a ona wykorzystała swoje pięć minut i założyła konto na Instagramie. Dziś śledzi ją prawie 150 tys. internautów.

Zobacz także: Po decyzji TK jej świat się zawalił. Przerażająca historia kobiety, która postanowiła przerwać ciążę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić