VDB| 
aktualizacja 

Święta 2020. Życzenia dla Polaków od ambasador USA. Film podbija sieć

1

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas spływania kolejnych życzeń. Zazwyczaj większość jest standardowa. Jednak zdecydowanie tego nie można powiedzieć o życzeniach z ambasady USA w Polsce. Nagranie jej pracowników podbija internet.

Święta 2020. Życzenia dla Polaków od ambasador USA. Film podbija sieć
Georgette Mosbacher (Twitter.com)

Jak co roku, ambasada USA złożyła Polakom świąteczne życzenia. Jednak placówka dyplomatyczna po raz kolejny podeszła do tego tematu niezwykle kreatywnie. W mediach społecznościowych opublikowano film, w którym wystąpiła ambasador Georgette Mosbacher oraz jej współpracownicy wraz z rodzinami.

Amerykański klimat Świąt

W mijającym trudnym roku chcielibyśmy podarować Państwu trochę uśmiechu. Mamy nadzieję, że nasze świąteczne video sprawi Państwu radość. Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia od naszej ambasadzkiej rodziny dla Państwa rodzin! Wesołych Świąt! - napisała na Twitterze Georgette Mosbacher.

Opublikowane wideo rzeczywiście u niejednego może wywołać uśmiech na twarzy. Amerykańscy dyplomaci robią wygibasy do piosenki "We Wish You a Merry Christmas" w wykonaniu Stuarta Roslyna i Matthew Foundligna. Co ciekawe, na nagraniu widać pracowników wraz z rodzinami, jest to niejako pokłosie pandemii i pracy zdalnej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku od naszej ambasadzkiej rodziny dla państwa rodzin! Niech Bóg was błogosławi - życzy na końcu nagrania ambasador USA w Polsce.

Ostatnie święta w Polsce?

Warto pamiętać, że najprawdopodobniej to ostatnie polskie święta Bożego Narodzenia dla Georgetty Mosbacher. Niedawno w jednym z wywiadów przyznała, że zamierza złożyć rezygnację do 20 stycznia 2021 roku. Data nie jest wyjątkowa, ponieważ na ten dzień przypada zaprzysiężenie nowego prezydenta USA - Joe Bidena.

Zobacz także: Gwiazda Betlejemska na niebie. Wielka koniunkcja Jowisza i Saturna
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić