Szafiarki oniemiały. Jarosław Kaczyński zaliczył modową wpadkę

138

Jarosław Kaczyński nie przestaje zaskakiwać. Prezes PiS wziął udział w kongresie założycielskim Partii Republikańskiej. Internauci zwrócili uwagę na obuwie polityka, które stało się obiektem drwin.

Szafiarki oniemiały. Jarosław Kaczyński zaliczył modową wpadkę
Czy Jarosław Kaczyński ubrał rozparowane buty? (PAP, Twitter)

Memy są jedną z najpopularniejszych form komentarza wydarzeń na scenie politycznej. Na celowniku internautów najczęściej znajdują się czołowi politycy, w tym między innymi Jarosław Kaczyński. Wystąpienia prezesa PiS są bacznie śledzone, dzięki czemu w sieci pojawiają się uszczypliwości wobec pierwotnie niezauważalnych szczegółów.

Jarosław Kaczyński kolejny raz stał się bohaterem memów. 20 czerwca prezes PiS wziął udział w kongresie założycielskim Partii Republikańskiej Adama Bielana. Polityk zabrał głos i przemówił do zgromadzonych. Niedługo później okazało się jednak, że nie słowa, a buty wicepremiera były głównym bohaterem wydarzenia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na jednym ze zdjęć dostrzeżono, że Kaczyński ubrał dwa inne buty. Fotografia została wykonana zapewne podczas odegrania hymnu państwowego. Na jej fragmencie widać, że buty prezesa PiS różnią się od siebie. Pomimo jednakowego koloru ich kształt nie wyglądał tak samo.

Internauci nie zostawili na Jarosławie Kaczyńskim suchej nitki. Wielu z nich wytknęło mu, że jako jeden z najważniejszych polityków w kraju powinien prezentować się znacznie lepiej. Ze sprawy zażartował nawet Roman Giertych, sugerując, że jeden z butów należy do jego syna. Wśród polityków, którzy zauważyli wpadkę Kaczyńskiego był również Radosław Sikorski. Należy jednak pamiętać, że pomyłka prezesa PiS nie skutkowała niczym złym.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Afera mailowa. Jan Maria Jackowski o korzystaniu ze służbowej skrzynki
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić