o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Zadyma przy poborze opłat na A4. Czeski kierowca nie wytrzymał

936
Podziel się

Przed bramkami na autostradzie A4 pod Wrocławiem doszło do bójki między motocyklistą a czeskim kierowcą. Internauci nie mają wątpliwości, kto zawinił.

Zadyma przy poborze opłat na A4. Czeski kierowca nie wytrzymał
Przed bramkami na autostradę A4 pod Wrocławiem doszło do bójki między motocyklistą a czeskim kierowcą. (YouTube)
bEpErlcl

W niedzielę 20 czerwca przed płatnymi bramkami na autostradzie A4 pod Wrocławiem doszło do niebezpiecznej sytuacji. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak motocyklista próbuje wepchnąć się w kolejkę przed kierowcę passata na czeskich numerach rejestracyjnych.

Czech nie przepuszcza motocyklisty, a ten w odwecie uderza w szybę i kopie w auto. Kierowca passata nie wytrzymał. Na nagraniu widzimy, że zdenerwowany mężczyzna wychodzi z auta i uderza w kierownicę motocykla. Między mężczyznami dochodzi do ostrej wymiany zdań. W konsekwencji motocyklista rzuca się na czeskiego kierowcę, przewracając go na ziemię.

bEpErlcn

Motocyklista zadaje kilka ciosów w głowę leżącego na ziemi kierowcy passata. Po chwili bójkę przerywa jeden z kierowców czekających w kolejce. Autor filmu omyłkowo wyłącza w tym momencie nagrywanie i nie widać końcówki zdarzenia.

Nagranie pojawiło się na profilu "STOP CHAM". Pod nagraniem czytamy, że sytuacja została załagodzona i wszyscy rozjechali się w swoją stronę.

bEpErlct

Pod filmem w przeciągu kilku godzin pojawiło się tysiące komentarzy. Większość internautów stanęła w obronie kierowcy passata. Komentujący zgodnie twierdzą, że motocyklista powinien czekać cierpliwie w kolejce. Wśród komentarzy czytamy m.in.:

Ja rozumiem omijać korki na drodze jednośladem, ale kolejka do bramek to kolejka do bramek, nie ma zmiłuj, swoje trzeba odstać.
W tym przypadku motocyklista powinien stać w kolejce tak jak wszyscy.
Przed samą barierka się wpycha, jeszcze kopie samochód Czechowi.
bEpErlcu
Nie dość, że się wcinał motorkiem, to jeszcze pierwszy uderzył w jego furę, ciężko się dziwić, że chłopina się zagotował.
Zobacz także: Niebezpieczne manewry na drodze. Natychmiastowa reakcja patrolu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpErlcO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(936)
maria
miesiąc temu
Solidarność kierowców,jeden drugiego by zagryzł.
Tom
miesiąc temu
Sam jestem motocyklistą i wstyd mi za takich.
Dudi
miesiąc temu
czech to bandyta / szeryf /- nie miał prawa wychodzić z auta i za to mandat , - jechał rozebrany wi e p rz i za to mandat, to on sprowokował bójkę i za to mandat
bEpErlcP
kasia
miesiąc temu
czech był bezczelny ! i to on jak bandyta zaatakował motocyklistę ,to czech jest winien ,dodatkowo mandat za jazdę na golasa złamał prawo czech ,
Emeryt
miesiąc temu
Motocyklista porusza się po liniach oddzielających pasy ruchu, wciska się przed samochody. Na parkingach przed marketami zajmuje stanowisko dla samochodów. A co tam - panisko!
Baba
miesiąc temu
Dobry motocyklista to dawca narządów ( jemu już zbędnych )
Warszawiak
miesiąc temu
Znowu Czech!!! Na polskich bramkach bije Polaka!!! Takiego Wala, już Turowice wam przeszkadzają. Gdzie byli Polacy? Czesi by grupowo go pobili. Dobrze zrobił że się rzucił na Czechara!!!!!
Bert
miesiąc temu
Policja powinna zając się sprawa jest to próba zniszczenia mienia oraz napaści na obywatela Czech.
130 kilo żywe...
miesiąc temu
Jakby mi tak motocyklista kopnął w auto to bym mu przełożył kask na lewą stronę na głowie.
gutekmarian
miesiąc temu
Zdziwiło mnie kiedyś przy łączeniu dwóch autostrad ( musieliśmy poczekać chwilę skręt w prawo) , między nami stał motocyklista z Niemiec i posuwał się zgodnie z kolejnością , nasi już dawno powymijali by auta i byli daleko. Trochę z zazdrością patrzyłem na sytuację komentując głośno. Na to właczyła się moja żona komentując ,że może zabrakło mu benzyny i zbiera po parę groszy. Nie mogła uwierzyć ,że on tak sam z siebie.
Tadeusz
miesiąc temu
Motocyklista to polski cham!!! Powinien czekać w kolejce jak wszyscy a nie wpychać się i jeszcze tłuc w auto i dodatkowo atakować kierowę. Dla Czecha słowa przepraszam!!! i niech wie że nie wszyscy Polacy to takie chamy jak ten na motorze.
Co to się Pan...
miesiąc temu
Dobry motocyklista to martwy motocyklista. Dlatego z radością czytam wiadomości o śmierci jednośladowca. Zwłaszcza rano, przy kawce. A przy okazji pytanie do policji: gdzie wy przyjaciele jesteście, gdy motocykliści urządzają sobie wyścigi i to jeszcze bez tłumików? Dlaczego takiego buractwa nie ma w krajach ościennych? Myszy harcują gdy nie ma kota...
Furman
miesiąc temu
Większość motocyklistów to wielkie chamy i buraki, na co dzień ogląda ich zachowanie na drodze i nie rozumiem tych zakutych łbów kiedy wyprzedzają moją ciężarówkę i raptownie hamują a jak ja mam w miejscu zatrzymać 40 ton. Policja za te ich wybryki powinna karać, karać i jeszcze raz karać. Kiedyś przez wiele lat jeździłem również motocyklem ale takich wybryków na motorze nikt nie robił.
bEpErlcH
CHMWD
miesiąc temu
Koleś, gdybyś trafił na mnie nie puknąłbyś już więcej w żaden zderzak. Nauczyłbym cię kultury momentalnie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić