Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Szczepienia na COVID-19. Rusza rejestracja dla osób 70+

2
Podziel się

W piątek ruszyła rejestracja na szczepienia osób 70+. Seniorzy mogą zapisywać się na trzy sposoby - przez internet, za pośrednictwem infolinii i w specjalnych punktach.

Szczepienia na COVID-19. Rusza rejestracja dla osób 70+
Szczepienie na COVID-19 (PAP)
bETOxjoB

W czwartek szef KPRM Michał Dworczyk przekazał, że do 31 marca Polska ma zagwarantowane szczepionki dla 3,1 mln Polaków. W piątek ruszyła rejestracja na szczepienia osób 70+.

Dworczyk podał, że dla tej grupy zostało około 1,2 mln terminów. Liczba seniorów między 70. a 80. rokiem życia to z kolei 2,7 mln.

Po wyczerpaniu konkretnych terminów (...) infolinia zarejestruje pacjenta i oddzwoni do niego w momencie pojawienia się wolnych miejsc - przekazano w informacji prasowej.
bETOxjoD

Szczepienie na COVID-19. Jak się zapisać?

Seniorzy mogą rejestrować się na trzy sposoby: telefonicznie (989), przez internet (pacjent.gov.pl) lub w punkcie szczepień. Co istotne, starsze osoby nie muszą zgłaszać się osobiście. Może ich zapisać ktoś z rodziny - wystarczy numer PESEL i numer telefonu komórkowego.

bETOxjoJ

Każdy zapisany na szczepienie otrzyma SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty. Dzień przed planowanym terminem podania szczepionki wysłane zostanie przypomnienie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETOxjpe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
🦧🦧🦧🦧
11 miesięcy temu
Pierwszy 71+🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🦍🦍🦍🦍🦍🦍🦍🦍🦍🦍🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🦍🦍🦍🦍🦍🦍🦍🦍🦍🦍🦍🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒
Maćko
11 miesięcy temu
Dworczyk kłamie tak samo jak Szumowski.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić