Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Manicki
|
aktualizacja

Szczepionka na COVID-19 od Moderny. Donald Trump zabrał głos

7
Podziel się:

Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Podtrzymuje jednak narrację o tym, że stało się tak, ponieważ głosowanie zostało sfałszowane. Urzędujący prezydent pochwalił się także, że szczepionki na koronawirusa wynaleziono za jego kadencji.

Szczepionka na COVID-19 od Moderny. Donald Trump zabrał głos
Donald Trump chwali się szczepionkami na "chińską zarazę" (Getty Images)

Donald Trump wciąż utrzymuje, że wybory w Stanach Zjednoczonych zostały sfałszowane. Jednocześnie nie przedstawia jednak żadnych dowodów na potwierdzenie swojej tezy. Pozwy osób wspierających prezydenta są odrzucane przez poszczególne sądy stanowe.

Donald Trump o wyborach w USA. "Próbują sfałszować wyniki"

Urzędujący prezydent utrzymuje, że za fałszerstwa odpowiadają lewicowi radykałowie. Pomagać im mają pomagać sprzyjające media. Donald Trump zapowiada, że tak tej sytuacji nie zostawi.

Próbują sfałszować wyniki, ale my im na to nie pozwolimy! – napisał prezydent.

Twitter konsekwentnie zamieszcza pod wpisami prezydenta informację, że wyniki wyborów mówią co innego. Platforma na specjalnie przygotowanej stronie informuje, że nie ma jakichkolwiek dowodów na fałszerstwa wyborcze. W 2021 urząd prezydenta ma w związku z tym objąć Joe Biden.

Szczepionka na koronawirusa. Trump mówi o "chińskiej zarazie"

Urzędujący prezydent poza twierdzeniami o swoim zwycięstwie w wyborach prezydenckich, skomentował również informacje o kolejnej szczepionce na COVID-19. Preparat został wyprodukowany przez koncern farmaceutyczny Moderna. Według badań, ma on aż 95 proc. skuteczności w zapobieganiu infekcjom koronawirusem.

Donald Trump podkreślił, że kolejna amerykańska firma poinformowała właśnie o sukcesie nowej szczepionki. Urzędujący prezydent zwrócił uwagę, że wszystkie dotychczasowe szczepionki powstały za jego prezydentury. Wyraził nadzieję, że historia zapamięta, że to właśnie on przyczynił się do zażegnania "chińskiej zarazy".

Wszystkich wielcy "historycy", pamiętajcie proszę, że wszystkie te wielkie odkrycia, które zakończą chińską zarazę miały miejsce na mojej warcie! – napisał Donald Trump.

Obejrzyj także: Zaskakujący Donald Trump. Tego nie wiesz o prezydencie USA

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
zxz
2 lata temu
Urzędujący prezydent pochwalił się także, że szczepionki na koronawirusa wynaleziono za jego kadencji.Zapomniał dodać,że jego kadencja wpędziła świat w pandemię.
Farma Ceuta
2 lata temu
To będzie szczepionka szykowana od dwóch dekad MODE RNA 🎃
Ehh
2 lata temu
Tak wiemy panie Trump ze zostaly wynalezione na pana warcie,... i wiemy ze calymi dniami pan siedzial w lab.i je opracowywal,bez pana nie bylo by zadnych szczepionek moze covida tez by nie bylo.
Koro
2 lata temu
Brakło mu parę dni bo jakby ogłosił że ma szczepionke to wszyscy by go wybrali.
Jsgoda
2 lata temu
Pewnie, że wygrał, dowody fałszerstw są tak wielkie, że aż przytłaczją. Tylko media głównego nurtu uparcie o tym milczą!
Tak
2 lata temu
Covid też został sfałszowany
Walker
2 lata temu
Chodzi o to ze tylko on mówił że szczepionka będzie jeszcze w tym roku, reszta zdupy ekspertów wmawiała że najwcześniej w dalszej części 2021.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić