o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Szczepionka na COVID-19. Wyciekło, co chce zrobić Kaczyński

218
Podziel się

Niezaszczepionym dziękujemy - czy takie hasło będzie przyświecać Jarosławowi Kaczyńskiemu? Sensacyjne doniesienia publikuje "Wprost". Anonimowe źródło tego tygodnika twierdzi, że z rządem pożegna się każdy, kto nie przyjmie szczepionki na koronawirusa.

Szczepionka na COVID-19. Wyciekło, co chce zrobić Kaczyński
(Getty Images)
bEDRsMBN

"Wprost" donosi, że Kaczyński ma bardzo rygorystyczne podejście do tematu szczepień przeciwko koronawirusowi. Zaufani pracownicy PiS podobno nie wykluczają, że wicepremier zaszczepi się przed kamerami.

Zdecydowanie najbardziej zaskakują jednak informacje, które przekazała tygodnikowi "Wprost" osoba z otoczenia kierownictwa PiS.

bEDRsMBP
Jarosław Kaczyński powiedział, że wyrzuci z rządu każdego, kto powie, że się nie zaszczepi - podał informator, który pozostaje anonimowy.

Koronawirus w Polsce. Czystki Kaczyńskiego. On będzie pierwszą ofiarą?

Niewykluczone, że pierwszą ofiarą takich czystek zostałby Janusz Kowalski. Wiceminister aktywów państwowych przyznawał w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski, że nie ma zamiaru przyjąć szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Wiadomo, że osób, które nie chcą się zaszczepić, jest mnóstwo. Z pewnością antyszczepionkowców nie brakuje też wśród najważniejszych osób na polskiej arenie politycznej. Jeżeli doniesienia tygodnika "Wprost" się potwierdzą, to może być niebywale gorąco!

bEDRsMBV
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDRsMCq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(218)
Klementynka
7 miesięcy temu
Nie wierzę ani w jedno słowo. Można dac sól fizjologiczna i podać jako szczepionke. Następnie każdy polityk ma sobowtóra też można podmienić. Tak robili inni politycy i w show biznesie na świecie.Po za tym jest rezolucja w Europie która wyraźnie mówi o tym że niecka żadnego przymusu szczepienia. O co w końcu chodzi. P. Kaczyńskiemu. Chcą uśmiercić ludzi bo dostali grubą kasę od. Billa Gates, SOROSA i ROSCHWILDOW.By zniszczyć na świecie populację ludzką.I wszystkie gospodarki. To krawieckie szaleństwo.
UYR
8 miesięcy temu
PROF. LUC MONTAGNIER (wirusolog, współodkrywca HIV, laureat Nagrody Nobla) na temat szczepionki: „Spróbuję, jak by to powiedzieć, zmniejszyć entuzjazm dla tego projektu. Jest to projekt długoterminowy, a teraz prosi się ludzi, żeby zaakceptowali jego natychmiastowe zastosowanie, ale zaakceptowanie byłoby błędem, ponieważ mogą wystąpić absolutnie nieprzewidywalne skutki (…) na przykład NOWOTWORY, w organach mogą się namnażać komórki (…) Pewne badania zostały przeprowadzone na zwierzętach, jak przypuszczam, ale nie na tyle, żeby przewidzieć, co się stanie kiedy te szczepionki zostaną zastosowane na ludziach. Nie znamy tego konsekwencji. Dlatego ludzie nie mogą być wykorzystywani jako zwierzęta laboratoryjne.” (film na CDA: „Opinia noblisty LUCA MONTAGNIER. NIE ZASZCZEPIĘ SIĘ NA COVID”).
Robert
9 miesięcy temu
Pan Kaczyński pan duda i pan morawiecki powinni trafić pod trybunał stanu szczepionka to ludobójstwo jak miał bym wybrać szczepionka albo rosyjska ruletka wybieram rosyjska ruletkę nie chce być zaszczepiony i się nie zaszczepić szczepionka to morderstwo wiec wole zginąć niż się zaszczepić a zastanawiam się czy można zniszczyć szczepionkę alkocholem jak tak już robię zapasy
bEDRsMCr
J-23
9 miesięcy temu
Cauczesku.....
Arnold
9 miesięcy temu
Jarosław Kaczyński = Josef Mengele
Jarosław
9 miesięcy temu
Kaczyński = Josef Mengele
mit
9 miesięcy temu
Czy koty małego otrzymają szczepionkę ?
Ała
9 miesięcy temu
DYKTATURA W PEŁNEJ KRASIE...ZNAMY TO Z HISTORII...PO PROSTU STRACH SIĘ BAĆ...BO JAK NIE,TO...
Polak
9 miesięcy temu
Niecha zaszczepia się sami od
JarekMaKota
9 miesięcy temu
Tak, tak zaszczepi się, tylko czym! Solą fizjologiczną, solą to i ja się mogę zaszczepić i odwalić show przed kamerami.
Rafał
9 miesięcy temu
A czym Jaruś się uraczy na wizji? Solom fizjologiczną?
Alicja
9 miesięcy temu
A szczepionki na zwykłą grypę jak nie ma, tak nie ma. Mówi to Wam coś???
xxxz
9 miesięcy temu
Ja mogę być nawet pierwsza do zaszczepienia. Cała moja rodzina czeka na szczepienie jak na zbawienie. Niezaszczepieni jak zachorują to powinni płacić za leczenie.
bEDRsMCj
Jacek
9 miesięcy temu
A moze witaminke sobie wszczyknie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić