Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Szczepionka na COVID-19. Wyciekło, co chce zrobić Kaczyński

218
Podziel się:

Niezaszczepionym dziękujemy - czy takie hasło będzie przyświecać Jarosławowi Kaczyńskiemu? Sensacyjne doniesienia publikuje "Wprost". Anonimowe źródło tego tygodnika twierdzi, że z rządem pożegna się każdy, kto nie przyjmie szczepionki na koronawirusa.

Szczepionka na COVID-19. Wyciekło, co chce zrobić Kaczyński
(Getty Images)

"Wprost" donosi, że Kaczyński ma bardzo rygorystyczne podejście do tematu szczepień przeciwko koronawirusowi. Zaufani pracownicy PiS podobno nie wykluczają, że wicepremier zaszczepi się przed kamerami.

Zdecydowanie najbardziej zaskakują jednak informacje, które przekazała tygodnikowi "Wprost" osoba z otoczenia kierownictwa PiS.

Jarosław Kaczyński powiedział, że wyrzuci z rządu każdego, kto powie, że się nie zaszczepi - podał informator, który pozostaje anonimowy.

Koronawirus w Polsce. Czystki Kaczyńskiego. On będzie pierwszą ofiarą?

Niewykluczone, że pierwszą ofiarą takich czystek zostałby Janusz Kowalski. Wiceminister aktywów państwowych przyznawał w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski, że nie ma zamiaru przyjąć szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Wiadomo, że osób, które nie chcą się zaszczepić, jest mnóstwo. Z pewnością antyszczepionkowców nie brakuje też wśród najważniejszych osób na polskiej arenie politycznej. Jeżeli doniesienia tygodnika "Wprost" się potwierdzą, to może być niebywale gorąco!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(218)
Klementynka
rok temu
Nie wierzę ani w jedno słowo. Można dac sól fizjologiczna i podać jako szczepionke. Następnie każdy polityk ma sobowtóra też można podmienić. Tak robili inni politycy i w show biznesie na świecie.Po za tym jest rezolucja w Europie która wyraźnie mówi o tym że niecka żadnego przymusu szczepienia. O co w końcu chodzi. P. Kaczyńskiemu. Chcą uśmiercić ludzi bo dostali grubą kasę od. Billa Gates, SOROSA i ROSCHWILDOW.By zniszczyć na świecie populację ludzką.I wszystkie gospodarki. To krawieckie szaleństwo.
UYR
rok temu
PROF. LUC MONTAGNIER (wirusolog, współodkrywca HIV, laureat Nagrody Nobla) na temat szczepionki: „Spróbuję, jak by to powiedzieć, zmniejszyć entuzjazm dla tego projektu. Jest to projekt długoterminowy, a teraz prosi się ludzi, żeby zaakceptowali jego natychmiastowe zastosowanie, ale zaakceptowanie byłoby błędem, ponieważ mogą wystąpić absolutnie nieprzewidywalne skutki (…) na przykład NOWOTWORY, w organach mogą się namnażać komórki (…) Pewne badania zostały przeprowadzone na zwierzętach, jak przypuszczam, ale nie na tyle, żeby przewidzieć, co się stanie kiedy te szczepionki zostaną zastosowane na ludziach. Nie znamy tego konsekwencji. Dlatego ludzie nie mogą być wykorzystywani jako zwierzęta laboratoryjne.” (film na CDA: „Opinia noblisty LUCA MONTAGNIER. NIE ZASZCZEPIĘ SIĘ NA COVID”).
Robert
rok temu
Pan Kaczyński pan duda i pan morawiecki powinni trafić pod trybunał stanu szczepionka to ludobójstwo jak miał bym wybrać szczepionka albo rosyjska ruletka wybieram rosyjska ruletkę nie chce być zaszczepiony i się nie zaszczepić szczepionka to morderstwo wiec wole zginąć niż się zaszczepić a zastanawiam się czy można zniszczyć szczepionkę alkocholem jak tak już robię zapasy
J-23
rok temu
Cauczesku.....
Arnold
rok temu
Jarosław Kaczyński = Josef Mengele
Jarosław
rok temu
Kaczyński = Josef Mengele
mit
rok temu
Czy koty małego otrzymają szczepionkę ?
Ała
rok temu
DYKTATURA W PEŁNEJ KRASIE...ZNAMY TO Z HISTORII...PO PROSTU STRACH SIĘ BAĆ...BO JAK NIE,TO...
Polak
rok temu
Niecha zaszczepia się sami od
JarekMaKota
rok temu
Tak, tak zaszczepi się, tylko czym! Solą fizjologiczną, solą to i ja się mogę zaszczepić i odwalić show przed kamerami.
Rafał
rok temu
A czym Jaruś się uraczy na wizji? Solom fizjologiczną?
Alicja
rok temu
A szczepionki na zwykłą grypę jak nie ma, tak nie ma. Mówi to Wam coś???
xxxz
rok temu
Ja mogę być nawet pierwsza do zaszczepienia. Cała moja rodzina czeka na szczepienie jak na zbawienie. Niezaszczepieni jak zachorują to powinni płacić za leczenie.
Jacek
rok temu
A moze witaminke sobie wszczyknie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić