aktualizacja 

Szczepionka na COVID-19. Wyciekło, co chce zrobić Kaczyński

334

Niezaszczepionym dziękujemy - czy takie hasło będzie przyświecać Jarosławowi Kaczyńskiemu? Sensacyjne doniesienia publikuje "Wprost". Anonimowe źródło tego tygodnika twierdzi, że z rządem pożegna się każdy, kto nie przyjmie szczepionki na koronawirusa.

Szczepionka na COVID-19. Wyciekło, co chce zrobić Kaczyński
(Getty Images)

"Wprost" donosi, że Kaczyński ma bardzo rygorystyczne podejście do tematu szczepień przeciwko koronawirusowi. Zaufani pracownicy PiS podobno nie wykluczają, że wicepremier zaszczepi się przed kamerami.

Zdecydowanie najbardziej zaskakują jednak informacje, które przekazała tygodnikowi "Wprost" osoba z otoczenia kierownictwa PiS.

Jarosław Kaczyński powiedział, że wyrzuci z rządu każdego, kto powie, że się nie zaszczepi - podał informator, który pozostaje anonimowy.

Koronawirus w Polsce. Czystki Kaczyńskiego. On będzie pierwszą ofiarą?

Niewykluczone, że pierwszą ofiarą takich czystek zostałby Janusz Kowalski. Wiceminister aktywów państwowych przyznawał w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski, że nie ma zamiaru przyjąć szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Wiadomo, że osób, które nie chcą się zaszczepić, jest mnóstwo. Z pewnością antyszczepionkowców nie brakuje też wśród najważniejszych osób na polskiej arenie politycznej. Jeżeli doniesienia tygodnika "Wprost" się potwierdzą, to może być niebywale gorąco!

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić