Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|

Szczur w sklepie w Bydgoszczy. Czytelnik przysłał nam nagranie

32
Podziel się

Niecodzienny widok zastał jeden z naszych czytelników w sklepie w Bydgoszczy. Mężczyźnie udało się sfilmować całe zdarzenie. Na nagraniu widać, jak spod jednego ze sklepowych regałów wyłania się szczur.

Szczur w sklepie w Bydgoszczy. Czytelnik przysłał nam nagranie
W jednym ze sklepów w Bydgoszczy grasować mają szczury (o2)
bETxOycB

Problem ze szczurami w jednej z bydgoskich sieciówek występować ma od około tygodnia. Zdaniem naszego Czytelnika, kierownictwo sklepu zdaje się go nie dostrzegać.

Wysłałem zapytanie do siedziby we wtorek, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi – pisze pragnący zachować anonimowość mężczyzna.
bETxOycD

Problem ze szczurami w jednym z bydgoskich sklepów? Mamy nagranie

Film trafił do nas za pośrednictwem platformy dziejesie.wp.pl. Widać na nim szczura, czyhającego pod jednym ze sklepowych regałów. Zwierzę czeka bez ruchu na odpowiedni moment.

bETxOycJ

Nie wiadomo, w jaki sposób szczur znalazł się w sklepie. Nie jest też jasne, czy było to pojedyncze zwierzę, czy problem jest dużo szerszy.

Zobacz także: Szczur w markecie. Wideo czytelnika z Bydgoszczy

Warto zwrócić jednak uwagę, że w sklepie trzymane są artykuły spożywcze. Szczury mogą przenosić groźne choroby takie jak tyfus, gorączka plamista czy histoplazmoza. W związku z tym, właściciel sklepu powinien pozbyć się towaru, z którym szczur mógł mieć kontakt.

bETxOycK

Obejrzyj także: Ogromny szczur w piekarni. Klient oniemiał, gdy go zobaczył

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETxOyde
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(32)
aaaa
4 miesiące temu
Co w tym dziwnego? Szczury są wszędzie. W każdej kanalizacji. W każdej piwnicy.
kierownik
4 miesiące temu
był kot to ludzie zrzędzili że :"u was koty biegaja po sklepie" no to już kotów nie ma ale są szczury-bo w naturze nie ma próżni
mm
5 miesięcy temu
katolikowi wszystko przeszkadza wszystko chce zabić to po co żyjesz?
bETxOydf
1972
5 miesięcy temu
Wyłapywanie i sterylizacja dzikich kotów wychodzi bokiem.Każda ingerencja człowieka w świat natury kończy sie katastrofą.
7UP!
5 miesięcy temu
Szczurasek chciał się pewnie schronić przed upałem! Mały słodziak... :) <3
aw3d5f
5 miesięcy temu
jak na tym "zdjęciu" ktoś rozpoznał szczura, to ja mogę się podawać za Kopernika. Nie wstyd wam w ogóle publikować taki szajs. A szczury to rzeczywiście inny bardzo poważny problem i nie tylko w sieciówkach. We Wrocławiu po jednym z osiedli łażą jak koty.
Hmm
5 miesięcy temu
A jaki to sklep?
Hmm
5 miesięcy temu
A jaki to sklep???
ddd
5 miesięcy temu
Gryzonie są wszędzie a na blokowiskach przy studzienkach giganty,sami je dokarmiany wrzucaniem jedzenia do zlewu
Irena
5 miesięcy temu
U mnie na osiedlu jakiś nawiedzony degenerat wytruł i wystrzelał wszystkie wolno żyjące koty.Efekt jest taki że wieczorem strach iść śmieci wyrzucić tyle tego szczura po chodnikach biega.Były koty nie wiedziałam jak wygląda szczur.W latach osiemdziesiątych dokarmialiśmy piwniczne koty ktoś im nawet budki porobił ale przyszło nowe,ze słomą w butach i koty zaczęły przeszkadzać to teraz szczury z wc wychodzą.
gość
5 miesięcy temu
Są nie tylko w Bydgoszczy, ale w całym kraju, Są także insekty, kiedy tylko wracam ze sklepu, przynoszę zawsze pchłę, muchy bananowe, w pojemnikach na jajka kleszcze. TRZEBA DOBRZE WSZYSTKO CZYŚCIĆ I SPRAWDZAĆ, ABY NIE ZOSTAWIĆ NA STAŁE, TEGO ŚWIŃSTWA W DOMU, BO SIĘ ROZMNOŻĄ!
Szkoda pisać....
5 miesięcy temu
Co robi Sanepid? Chyba jest już w zaniku, bo o nim ani widu ani słychu. A swoją drogą, brudasy co pracują w sklepie, nie widzą śladów gryzoni, nie widzą odchodów, ani pogryzionych artykułów?
hehe
5 miesięcy temu
Biedra?
bETxOycX
Janek
5 miesięcy temu
Na ul obok Focus szczury biegają w dzien.Firma która miała dzis przyjsc z wyłożeniem kolejnej trutki chyba już ma weekend...haha
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić