Szczyt kreatywności. Wideo z passatem podbija sieć

2

Szerokim echem na YouTube odbił się wyczyn kierowcy passata ze Śląska. Mężczyzna korzystał z samochodu osobowego przy załadunku innych pojazdów na piętrową lawetę.

Szczyt kreatywności. Wideo z passatem podbija sieć
Kierowca passata wpadł na niesamowity pomysł (YouTube, Bielskie drogi)

Kreatywność kierowców nie zna granic. Potwierdza to oryginalne nagranie ze Śląska. Nagrywany mężczyzna postanowił użyć passata do załadunku samochodów na piętrową lawetę. Jego wyczyn został uwieczniony, a wideo zostało opublikowane na YouTube przez kanał "Bielskie Drogi". Materiał załączamy poniżej.

Skomplikowany załadunek miał miejsce w Rudzicy. Kierowca stanął przed nie lada zadaniem ulokowania samochodów osobowych na piętrowej lawecie. Zapewne nie byłoby w tym nic trudnego, jednak śmiałek postanowił zrezygnować z lin czy wyciągarek. Jedynym narzędziem użytym do wykonania operacji był kilkunastoletni passat w kombi. Pojazd wpychał inne auta na lawetę siłą rozpędu. Jakby tego było mało, działania prowadzono już po zmroku.

Wysiłek kierowcy passata docenili internauci. Mężczyzna wykazał się nie lada precyzją, która zrobiła ogromne wrażenie na komentujących.

Na górną platformę taką akcję zrobić, to jednak trzeba mieć jaja - skomentował jeden z użytkowników serwisu YouTube.
Zobacz także: Kijów zostanie oblężony? Gen. Pacek tłumaczy strategię armii rosyjskiej
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić