Szok w Holandii. 8-letnie dziecko chwyciło za kombinerki. 11-latek w szpitalu

17

Wstrząsający incydent miał miejsce w holenderskim mieście Vlaardingen. W wyniku kłótni ośmioletni chłopiec miał dźgnąć kombinerkami jedenastoletniego kolegę. Dziecko trafiło do szpitala.

Szok w Holandii. 8-letnie dziecko chwyciło za kombinerki. 11-latek w szpitalu
8-latek miał dźgnąć 11-latka w Holandii. Zdj. ilustracyjne (Getty Images)

W niedzielne popołudnie w mieście Vlaardingen w Holandii doszło do szokującej sytuacji. Około 17.35 dwóch chłopców w wieku ośmiu i jedenastu lat miało poważnie się pokłócić. Nikt jednak nie spodziewał się takiego finału dziecięcej sprzeczki.

8-latek miał dźgnąć 11-latka

Zdenerwowany ośmiolatek miał chwycić za ostre narzędzie i rzucić się na 11-letniego kolegę. Według ustaleń policji chłopiec dźgnął 11-latka kombinerkami – podaje portal "De Telegraaf". Ofiara doznała obrażeń kończyny dolnej.

To prawdopodobnie najmłodszy do tej pory sprawca ataku z niebezpiecznym narzędziem w kraju – donoszą holenderskie media.

11-latek otrzymał pomoc medyczną na miejscu i został przewieziony do szpitala. Podejrzany chłopiec natomiast trafił na posterunek policji. Policja przeprowadza teraz rozmowy z rodzicami młodocianego sprawcy ataku.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Wspólnie z rodzicami będziemy szukać odpowiedniego rozwiązania" – powiedziała Maasmedia rzeczniczka policji w Rotterdamie, cytowana przez "De Telegraaf". Jak na razie nie wiadomo, co stanie się z chłopcem.

Zobacz także: Dziecko w chodziku przed schodami. Dramatyczne nagranie z Azji
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić