aktualizacja 

Szokujące nagranie z Indii. Ludzie nie potrafią tego wytłumaczyć

115

Media społecznościowe obiegło niezwykłe nagranie z Indii. Na filmie widać pracownika stoiska ze street foodem. Mężczyzna wkłada rękę do wrzącego oleju z uśmiechem na ustach. Wychodząc z wyczynu bez szwanku, po chwili kontynuuje gotowanie.

Szokujące nagranie z Indii. Ludzie nie potrafią tego wytłumaczyć
Sprzedawca zanurzył rękę we wrzącym oleju (Instagram)

Nagranie zostało wykonane w Jaipur, stolicy Radżastanu. Niecodzienną sytuację zarejestrował bloger Bombay Foodie Tales. Opublikowany na Instagramie film szybko obiegł także inne media społecznościowe.

Wsadził rękę do wrzącego oleju. W tajemniczy sposób uniknął poparzenia

India Today podaje, że sprzedawca zajmował się przygotowywaniem pakory, przekąski popularnej w kuchni indyjskiej. Kawałki warzyw zanurza się w cieście i smaży na głębokim tłuszczu. Na filmie widać, jak mężczyzna wkłada do wrzącego oleju swoją rękę.

Nagranie pokazuje, że nie jest to jednorazowy wyczyn. Mężczyzna dwa razy zanurza rękę w rozgrzanym oleju i uśmiecha się do kamery. Po chwili bierze także łyk niezidentyfikowanej substancji z małego kubeczka stojącego obok. Następnie wraca do gotowania.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sztuczka sprzedawcy z Indii. W sieci mnożą się teorie. "Wypił eliksir przeciwpożarowy"

Film obejrzano na Instagramie w ciągu 5 dni blisko 40 tys. razy. Internauci nie mogą nadziwić się, w jaki sposób sprzedawca nie poparzył się gorącym olejem. Nie zabrakło żartobliwych komentarzy na ten temat.

Prawdopodobnie pije czystą lawę samym końcu filmu – napisała jedna z osób.
Ten człowiek właśnie wypił eliksir przeciwpożarowy, prawda? – dodała kolejna.

Pojawiły się także głosy, że to co robi mężczyzna, może być bardzo niebezpieczne. Wypłynęło także wiele teorii, jak sprzedawca wyszedł z opresji bez szwanku. Wśród internautów popularność zdobyło szczególnie jedno z wyjaśnień tajemniczego wyczynu. Pewien użytkownik Reddita stwierdził, że sprzedawca najprawdopodobniej stracił wcześniej czucie w dłoni.

Pewnie uważa, że ​​to zabawna sztuczka, że może zanurzyć rękę w gorącym oleju. Jednak to, że nie czuje bólu, nie oznacza, że jego ręce nie dzieje się krzywda – zauważył internauta.
W jego uśmiechu widać ból – ocenił się kolejny komentujący.

Obejrzyj także: Umierała na ulicy - wstrząsający film z monitoringu

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić