Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Szokujące słowa o Robercie Lewandowskim. "Powinien stracić szansę na nagrodę dla piłkarza roku"

25

Niemiecki komentator Lothar Leuschen dosadnie skrytykował Roberta Lewandowskiego. Polakowi oberwało się za ostatnią asystę "raboną", którą zachwycało się mnóstwo osób.

Szokujące słowa o Robercie Lewandowskim. "Powinien stracić szansę na nagrodę dla piłkarza roku"
Robert Lewandowski ostro skrytykowany (PAP)

Niesłychanie efektowną asystę Robert Lewandowski zaliczył w meczu Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen (8:0). Polak podał piłkę "raboną". Następnie Thomas Mueller wpakował ją do siatki.

Okazuje się, że są tacy, którym zachowanie Lewandowskiego kompletnie się nie spodobało. Dosadnie skrytykował go Lothar Leuschen, komentator "Westdeutsche Zeitung".

Lewandowski posunął się o krok za daleko. Takie zagranie, aby przeciwnik wyglądał śmiesznie, nie ma nic wspólnego z piłką nożną. To brak wrażliwości? Arogancja? Wola wygranej? Nienasycony głód sukcesów? Bez znaczenia - napisał wyraźnie poirytowany postawą polskiego snajpera.

Niemiec uderzył w "Lewego". Mocne słowa!

Dziennikarz zaznaczył, że Lewandowski to wspaniały piłkarz. Postanowił przypomnieć też, że jest on królem strzelców i zawodnikiem roku w Niemczech.

Wciąż ma szansę na wywalczenie tytułu najlepszego piłkarza świata. Jeżeli przyzwoitość i szacunek odgrywają rolę w tym plebiscycie, to przez to, co zrobił, powinien stracić szansę na zdobycie nagrody dla piłkarza roku - podsumował Lothar Leuschen, komentator "Westdeutsche Zeitung".
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić