Beata Tadla pokazała wynik testu na koronawirusa. Ostry atak Violi Kołakowskiej

95

Kilka dni temu Beata Tadla dowiedziała się, że jej syn otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Pokazała wyniki swojego testu. Internauci nie byli zbyt pobłażliwi.

Beata Tadla pokazała wynik testu na koronawirusa. Ostry atak Violi Kołakowskiej
Beata Tadla. (Instagram)

Janek Kietliński, syn Beaty Tadli, zaraził się koronawirusem. Kilka dni temu poinformował o tym na swoim Instagramie, apelując o to, by nie ignorować zagrożenia, jakim jest COVID-19.

Beata Tadla również musiała się przebadać. Wyniki testu pokazała obserwatorom na Instagramie, informując o tym, że na szczęście nie zaraziła się od syna.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Obserwatorzy życzyli szybkiego powrotu do zdrowia dla syna Beaty Tadli. Niestety znaleźli się również ci mniej życzliwi, w tym Viola Kołakowska.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Była partnerka Tomasza Karolaka nigdy nie przestawała zadziwiać. Od początku pandemii celebrytka nie daje o sobie zapomnieć, ponieważ jeszcze nie zdążyła... uwierzyć w istnienie wirusa. Pod zdjęciem testu napisała:

Wstyd publikować i brać udział w tej szopce - napisała Viola Kołakowska.

Na odpowiedź Tadli nie trzeba było długo czekać.

Violu, nie życzę Tobie ani Twoim bliskim tego, co znosimy. Nie będę z Tobą dyskutować, bo chyba znalazłaś sobie sposób na zaistnienie. Proszę - nie moim kosztem i nie mojego syna. Nie odzywałaś się latami, a ten komentarz jest nie na miejscu i nie w tym miejscu. Życzę zdrowia i wszelkiego dobra - skomentowała wypowiedź Kołakowskiej Beta Tadla.

Dziennikarka informuje też, że jej syn stracił smak i węch. Mimo wszystko przechodzi chorobę spokojnie. Sama Beata Tadla nie jest zakażona, ale przebywa w kwarantannie.

Zobacz także: Viola Kołakowsk ogłasza: "Ludzie chorują przez lockdown, nie wirusa"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić