o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Jeszcze rok. Twórca nowiczoka o Nawalnym

95
Podziel się

Współtwórca nowiczoka, substancji, którą otruto Aleksieja Nawalnego, publicznie przeprosił opozycjonistę. Nawalny, choć czuje się lepiej, wciąż nie potrafi poradzić sobie z wykonywaniem nawet prostych czynności.

Jeszcze rok. Twórca nowiczoka o Nawalnym
Aleksiej Nawalny z żoną na balkonie. Szpital Charite. (PAP, EPA, ALEXEI NAVALNY)
bDgtxjxh

Naukowiec, który w latach 90. był autorem poczytnych artykułów naukowych na temat nowiczoka, przeprosił Aleksieja Nawalnego za to, że w przeszłości brał udział w czynnościach zmierzających do opracowania trucizny. Wił Mirzajanow jest dzisiaj wielkim przeciwnikiem stosowania nowiczoka.

Bardzo przepraszam Nawalnego za to, że wziąłem udział w tym przestępczym interesie, opracowując ​​substancję, którą został otruty - wyznał podczas transmisji programu nadawanego przez rosyjską stację Rain TV.

Przeczytaj także:

bDgtxjxj

Współtwórca powiedział także, że Nawalny będzie odczuwał skutki zatrucia nowiczokiem przez około rok. Obecnie Aleksiej Nawalny wciąż przebywa w szpitalu Charite, gdzie opiekują się nim niemieccy lekarze.

Aleksiej Nawalny czuje się coraz lepiej. Internet obiegły zdjęcia opozycjonisty

Niedawno opublikowano zdjęcia, na których Aleksiej Nawalny, siedząc na balkonie w placówce medycznej, spokojnie popija espresso. Obok siedzi jego żona, która towarzyszy Nawalnemu zawsze wtedy, gdy tylko istnieje taka możliwość.

bDgtxjxp

Wił Mirzajanow jest rosyjskim chemikiem, który w latach 90. pomagał opracować truciznę. Dzisiaj ma 85 lat i mieszka w USA, gdzie wyemigrował w 2008 roku.

Zjednoczona Prawica w rozpadzie. Dymisja Zbigniewa Ziobry? Ryszard Czarnecki: "PiS posiada szereg kandydatów"

bDgtxjxK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(95)
alba
miesiąc temu
Jak myślicie za co żyje w hameryce twórca tej trucizny? Z rosyjskiej renty? Wyjeżdżając z Rosji wykasował całą swoją wiedzę nt. wszelakich trucizn? He, he, ......
weder
miesiąc temu
Dzisiaj ma 85 lat i mieszka w USA, gdzie wyemigrował w 2008 roku. czyli robota CIA
Obywatel
miesiąc temu
Twórca mieszka w Ameryce więc mówi co myśli Tramp by podziękować za wygodne życie. Amerykanie koniecznie chcą zrobić Rosji demokrację według USA. USA sami przyjęli twórcę bomby v1i v2 nazistowskiego oficera i nawet go odznaczyli, najpierw niech sami uderzą się w pierś jak robią demokrację u siebie
bDgtxjxL
AntyPis
miesiąc temu
zdrowia.
Glut
miesiąc temu
W Polsce, na zatrucie Nowiczokiem, dostałby poradę telefoniczną.
Najnowsze komentarze (95)
Chemik
miesiąc temu
Czyli Ameryka ma nowiczoka? To ciekawe, mogą go stosować a potem szumieć, że to Rosja.
Naszkiewicz
miesiąc temu
Same głupoty wypisujecie.Wstyd
Naszklewicz
miesiąc temu
Równie idiotycznych wiadomości nie czytałem.
Kawosz
miesiąc temu
To nie espresso.
sigi2
miesiąc temu
Jeden a Londynie umiera po ,,nowiczoku " podanym w kawiarni, Drugi pije tego bardzo dużo i już popija exspresso. Przy zatruciach nie podaje sie kawy zwłaszcza exspresso . Cyrk , tylko z czyjej inicjatywy . USA ? - rurociąg sthorm II - boli , oj boli .
ghdytjhjhj
miesiąc temu
Najpierw wymyśli a potem przeprosi.... Wcześniej myślał, że pracuje nad jakimś serkiem? A armia kolejnych pracuje i wymyśla... a za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat również przeproszą i będą rozgrzeszeni...
raszyn
miesiąc temu
prędzej czy później i tak go dopadną długie ręce Moskwy :/ zdrowia !
trucicielka
miesiąc temu
Powinien przeprosic, ze wyprodukowal gownianna trucizne. Arszennik czy rycyna sa skuteczniejsze od tego nowiczoka. Trzy proby i trzy porazki.
bDgtxjxD
Fooy
miesiąc temu
Co to za opozycjonista ktory jezdxił na zachod robic sobie face lifting ? Model czy zblazowany celebryta ?
cooltygrysek
miesiąc temu
Wcale mnie nie dziwi że Wił Mirzajanow wyemigrował do Ameryki i nie on pierwszy i nie ostatni. Przynajmniej miał odwagę i szczery gest przeprosić. Brawo to się naprawdę ceni :-)
Supermis
miesiąc temu
Do wszystkich którzy tak kochają Rosję. Dlaczego wy lub wasze rodziny tam nie emigrujecie tylko pchacie się wszyscy na zachód. Nie pamiętacie już czasów kiedy wszystko było etykietą zastępczą bo towar lepszej jakości szedł do Rosji. Samochód to był rarytas , teraz większość stać na auto może nie nowe ale .. co ja tam wiem . Za dużo macie i w głowach się przewraca, jak byście postali dwa dni w kolejce po telewizor to szybko by wam miłość do komuny przeszła
Emigrant
miesiąc temu
Większych Głupot nie czytałem ta ten w Angli umierający ale jak konto pełne teraz nagle bryka jak kozica po skałach politycy pis poproscie swoich kolesi z Ameryki żeby już skończyli z tym cyrkiem z truciem trują trują a oni żyją i mają się dobrze dom już gotowy auto w garażu czeka to prawdziwe skutki tego trucia blazny
Polak
miesiąc temu
No to wszystko jasne czyja to robota.
Pola
miesiąc temu
Espresso w półlitrowym kubku?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić