aktualizacja 

Szokujący uraz 43-latka. Mężczyzna tak złamał prącie

60

Na myśl o tym zdarzeniu aż włos jeży się na głowie. Pewien 43-letni mężczyzna z Indonezji chcąc osiągnąć większą satysfakcję seksualną, włożył sobie do cewki moczowej... szczoteczkę do zębów. W trakcie tej nietypowej "zabawy" doszło u niego do... złamania prącia. Poszkodowany z ogromnym bólem wylądował w szpitalu.

Szokujący uraz 43-latka. Mężczyzna tak złamał prącie
Szok. Mężczyzna złamał prącie. (Adobe Stock, International Journal of Surgery Case Reports)

O szokującym przypadku pisze teraz zagraniczny portal "Daily Mail". Powołuje się on na czasopismo medyczne "International Journal of Surgery Case Reports".

Uraz, jakiego doświadczył 43-latek z Indonezji, aż przyprawia o ciarki na ciele. Pragnąc niecodziennych wrażeń, mężczyzna tuż przed seksem z partnerką włożył sobie do cewki szczoteczkę do zębów. W trakcie intensywnego stosunku doszło do złamania nie tylko przedmiotu, a także... samego prącia.

Szokujący uraz 43-latka. Mężczyzna tak złamał prącie

43-latek dosłownie wył z bólu. Pomimo tego na szpitalny oddział ratunkowy zgłosił się dopiero po 12 godzinach od feralnego zdarzenia. Specjaliści od razu wzięli nieszczęśnika na stół operacyjny. Zabieg trwał aż dwie godziny. Usunęli mu w całości szczoteczkę oraz zrekonstruowali penisa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dotyka 1 proc. mężczyzn. 63-latek takiej diagnozy się nie spodziewał

Po całym zamieszaniu Indonezyjczyk otwarcie przyznał się lekarzom, że to nie był jego pierwszy raz, kiedy włożył sobie do cewki moczowej szczoteczkę do zębów. Wyjaśnił, że w 2017 roku wykonał u siebie nawet "lekkie nacięcie tych okolic", aby łatwiej umieszczało mu się w ciele ten przedmiot.

Pacjenta w dobrym stanie wypisano do domu trzy dni po operacji. Miesiąc później stawił się on na wizycie kontrolnej. 43-latek był wtedy już cały i zdrowy. Tym samym miał więcej szczęścia, niż rozumu.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić