aktualizacja 

"Szopka" w Kielcach. Tak otwierali drogę

619

Władze Kielc i działacze PiS wzięli udział w uroczystościach otwarcia wyremontowanego odcinka ulicy Prostej. Było przecięcie wstęgi i poświęcenie przez biskupa. Zdjęcia z wydarzenia opublikowano na oficjalnym profilu Kielc. Internauci w pierwszej chwili myśleli, że ktoś włamał się na profil miasta.

"Szopka" w Kielcach. Tak otwierali drogę
Symboliczne otwarcie wyremontowanego odcinka ulicy Prostej. . (Facebook, Miasto Kielce)

Jak czytamy na stronie internetowej Miasta Kielce przebudowa ul. Prostej na odcinku od ul. Cedzyńskiej do ul. Zagórskiej jest już prawie gotowa. "Oprócz nowej nawierzchni, wybudowano tam również chodniki i oświetlenie, a także zmodernizowane zostały tam sieci wodociągowa, gazowa oraz kanalizacja deszczowa. Remont ul. Prostej wpisuje się w miejski program Peryferia, mający na celu wzmocnienie rozwoju kieleckich przedmieść" - informują władze miasta.

W sobotę 16 lipca z inicjatywy radnego Wiesława Kozy odbyło się symboliczne otwarcie wyremontowanego odcinka ulicy Prostej. "W uroczystości udział wzięli zastępca Prezydenta Kielc Bożena Szczypiór, przedstawiciele samorządu kieleckiego i świętokrzyscy parlamentarzyści. Obecni byli także mieszkańcy, dla których remont Prostej to bardzo ważna inwestycja" - czytamy na facebookowym profilu miasta.

Ale oprócz tego był też biskup i nakryty białym obrusem stół, na którym znalazło się kropidło.

Pod zdjęciami z ceremonii pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy internautów. Mieszkańcy Kielc nie dowierzali, że władze miasta zorganizowały takie wydarzenie.

Chyba ktoś włamał się na profil Urzędu Miasta – skomentował radny Koalicji Obywatelskiej Michał Braun.
Panie Prezydencie, co to za szopka i dlaczego to jest na oficjalnym profilu miasta? Czy nowy rzecznik nad czymkolwiek czuwa? Jeśli czuwa, to powinien się grubo wytłumaczyć z tego mizernego posta – napisał inny internauta.
Żenujące! Weźcie się ludzie za sensowną pracę, zamiast robić cyrk i prymitywną partyjną pokazówkę! – oceniła pani Zofia.
Cepeliada - nie brak i takich komentarzy.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić