Ukochana Królikowskiego wyleci z pracy? "Powinna być natychmiast zwolniona"

44

Joanna Opozda i Antek Królikowski znów dominują w mediach plotkarskich. Celebrytka upubliczniła nowe informacje, co sprawiło, że zyskała niemałe wsparcie fanów. Uderzają oni m.in. w kochankę byłego partnera Joasi.

Ukochana Królikowskiego wyleci z pracy? "Powinna być natychmiast zwolniona"
Antoni Królikowski, Joanna Opozda (AKPA, AKPA)

Joanna Opozda znów nie schodzi z czołówek portali plotkarskich. Wróciła na nie za sprawą kolejnego konfliktu z rodziną Królikowskich. W mediach społecznościowych aktorka wyżaliła się, że musiała odwołać chrzciny Vincenta, bo Antek zaprosił na uroczystość jej ojca.

Nie od dziś wiadomo, że Joanna jest skonfliktowana z Dariuszem. Na ten moment nie chce go widzieć. Opozda stwierdziła na Instagramie, że Królikowski zaprosił jej ojca tylko po to, by ją skrzywdzić.

To jednak nie wszystko. Joanna udostępniła również konwersację Antka i jego kochanki. Izabela groziła, że zniszczy Opozdę, jeśli ta opublikuje pewne nagranie.

Joanna Opozda może liczyć na fanów

Fani stoją murem za Joanną Opozdą. Na jej profilu pojawiło się wiele słów wsparcia. Internauci domagają się ukarania prawniczki Izabeli, z którą związał się Antoni Królikowski. Poniżej przytaczamy kilka komentarzy w tej sprawie:

Pani Izabela powinna być natychmiast zwolniona z pracy w kancelarii, bo szkodzi wizerunkowi firmy. A zastraszanie to jest oznaka strachu. To jest bardzo przykre, czytając takie wiadomości
Kochanka Królikowskiego powinna być natychmiast zwolniona z kancelarii. Takie słownictwo i groźby nie przystają żadnemu prawnikowi. Proszę iść z tym do sądu, a kochanka z dyscyplinarką powinna wylecieć z zawodu.
"Pani Iza" powinna wylecieć z dyscyplinarką z kancelarii
Ci ludzie nie mają umiaru. Trzymaj się dziewczyno, bo to co wyprawiają, jest po prostu obrzydliwe. Brak słów
Ta cała pani ,,Izunia" przysługę niechcący zrobiła. Wzięła kogoś tak fuu pod swoje paszki. A wiadomo - los nierychliwy ale sprawiedliwy. Poczekaaaamy. Zobaczymy.
Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić