Szóstka zmaltretowanych dzieci. Dwoje zamkniętych w klatce

56

Policja z Las Vegas weszła do jednego z mieszkań i zastała tam szokujący widok. Sześcioro dzieci, które przebywały bez opieki, było dotkliwie pobitych. Dwoje z nich siedziało zamkniętych w klatkach dla psów. Ojciec i macocha zostali już zatrzymani.

Szóstka zmaltretowanych dzieci. Dwoje zamkniętych w klatce
Policja weszła do domu, w którym przebywała szóstka zmaltretowanych dzieci. (8NewsNow, Policja)

11 czerwca policja weszła do jednego z domów w Las Vegas po tym, jak otrzymała alarmujący telefon. Kobieta zgłosiła, że partner, maltretują ją oraz ich dzieci.

Dzieci trzymane w klatkach

Funkcjonariusze zastali w domu dwoje dzieci w wieku dziewięciu i jedenastu lat zamkniętych w psiej klatce. Czworo młodszych dzieci przebywało w różnych częściach domu. Wszystkie były dotkliwie pobite.

11-latek miał podbite oczy i różne obrażenia na całym ciele. Powiedział, że ojciec zamykał go na całe dnie bez jedzenia i picia. Kiedy był poza klatką, kradł jedzenie ze śmietników, a później dzielił się nim z młodszym rodzeństwem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Policjant zatrzymał siatkarzy, nieziemska siła Leona. Zobacz kulisy zwycięstwa Polaków! - Pod Siatką
Ciągle powtarzał, że potrzebuje dużego jedzenia, ponieważ jest już dużym chłopcem i że będzie musiał dzielić się jedną dużą frytką z McDonalda z całą szóstką dzieci. Po prostu nigdy tak naprawdę nie był nakarmiony i dlatego kradł - powiedział jeden z policjantów zajmujących się sprawą.

Ojciec zmaltretowanych dzieci - 31-letni Travis Doss jest raperem występującym pod pseudonimem "Trap Montana". Został aresztowany i jak przekazuje NY Post, usłyszał 40 zarzutów dotyczących przemocy domowej i znęcania się nad dziećmi. Niedługo później do aresztu trafiła także Amanda Stamper, czyli partnerka Travisa, która zgłosiła przemoc.

Amanda i Travis byli razem od kilku lat. Wspólnie wychowywali sześcioro dzieci Travisa z poprzednich związków i jedno wspólne. 2-letnia córka pary nie była w domu w trakcie interwencji policji.

33-latka została zapytana, dlaczego nie zgłosiła sprawy wcześniej. Powiedziała, że Travis znęcał się także nad nią i groził jej, że ją zabije. Od dłuższego czasu zmuszał ją do prostytucji. Kobieta jest obecnie w drugiej ciąży.

Doss w trakcie pierwszych przesłuchań przyznał się do winy. Powiedział, że "nie miał wyboru" i musiał pobić 11-latka, ponieważ ten kradł jedzenie. Był przekonany, że zmaltretował chłopca do tego stopnia, że ten już nie żyje. Później jednak Travis wszystko odwołał i zażądał obecności swojego adwokata. W rozmowach z mediami utrzymuje, że jest niewinny.

11-latek, który miał najcięższe obrażenia, trafił do szpitala. Lekarze przyznali, że gdyby nie interwencja policji chłopiec zmarłby w przeciągu kilku kolejnych godzin. W późniejszych rozmowach z policją dziecko wyznało, że ojciec bił wszystkich pasem, sznurem lub patelnią.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić