o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Szukała go policja. Makabryczne odkrycie w Czemiernikach

1
Podziel się

Do tragedii doszło w województwie lubelskim. 25-latek był poszukiwany przez policję jako zaginiony. Ostatecznie funkcjonariuszom udało się go odnaleźć młodego mężczyznę – niestety już nieżywego. Ciało znajdowało się około półtora kilometra od domu zmarłego.

Szukała go policja. Makabryczne odkrycie w Czemiernikach
Ciało zaginionego 25-latka spoczywało na dnie sadzawki (Policja Lubelska)
bDgVnAbp

Jak informuje rzecznik Policji Lubelskiej, zaginięcie 25-latka zostało zgłoszone w czwartek 10 września. Zawiadomienie złożyli rodzice młodego mężczyzny, zaniepokojeni tym, że nie dotarł z pracy do domu.

Zaginięcie w Czemiernikach. Poszukiwany 25-latek nie żyje

Zaginiony 25-latek pochodził z gminy Czemierniki. "Dziennik Wschodni" podaje, że w ramach poszukiwań funkcjonariusze sprawdzali jego miejsce zamieszkania, a także okoliczne tereny zielone i las. Jednak początkowo akcja nie przynosiła spodziewanego rezultatu.

bDgVnAbr

Żeby dokładniej przeczesać obszar poszukiwań, policjanci korzystali z drona. Do poszukiwań 25-latka ściągnięto płetwonurków, którym powierzono sprawdzenie koryta rzeki. Ostatecznie okazało się, że zwłoki spoczywały na dnie sadzawki położonej około półtora kilometra od rodzinnego domu zaginionego.

Na miejsce odnalezienia zwłok 25-latka wezwano prokuratora. Na razie przyczyna śmierci młodego mężczyzny pozostaje nieznana – jego ciało zostanie poddane sekcji zwłok, która pozwoli stwierdzić, co się stało.

bDgVnAbx

Zobacz też: Zaginęła prawie 30 lat temu. Nadal nie wiadomo, czy żyje

bDgVnAbS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
klaudia
miesiąc temu
to jasnowidz Jackowski wskazał miejsce w którym leży denat ,On juz setki osób odnalazł
Najnowsze komentarze (1)
klaudia
miesiąc temu
to jasnowidz Jackowski wskazał miejsce w którym leży denat ,On juz setki osób odnalazł
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić