oprac. Rafał Strzelec| 

Szydło ostro o Hołowni. "Czas, żeby przestał się bawić"

478

Beata Szydło zaatakowała Szymona Hołownię na Twitterze. Posłanka do Parlamentu Europejskiego skrytykowała marszałka Sejmu, bo ten odmówił spotkania z ministrem spraw zagranicznych w sprawie reformy unijnych traktatów. - Polityka to nie show, zasięgi na Youtubie i naciskanie przycisku nie wystarczy - grzmi była premier.

Szydło ostro o Hołowni. "Czas, żeby przestał się bawić"
Beata Szydło (AKPA, AKPA)

Beata Szydło poinformowała za pomocą swojego konta na X (dawniej Twitter), że marszałek Sejmu Szymon Hołownia nie chciał spotkać się z ministrem spraw zagranicznych w sprawie "zmian, jakie są w tej chwili procedowane w Unii Europejskiej". Była premier postanowiła opublikować wideo, w którym gani jednego z liderów Trzeciej Drogi.

Szydło do Hołowni: Trzeba zająć się poważną polityką

Beata Szydło obecnie sprawuje mandat europosłanki. Nic dziwnego, że sprawy reformy Unii Europejskiej zajmują jej głowę. Tym bardziej, że przedstawiciele PiS widzą zagrożenie w proponowanych zmianach traktatowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Daniel Obajtek dotrzyma słowa? "Powiedział, że honor mu nie pozwoli"

Szydło rozzłościła się, kiedy marszałek Sejmu Szymon Hołownia odmówił spotkania z ministrem spraw zagranicznych. Mieli rozmawiać proponowanych reformach UE, ale do spotkania nie doszło. Postanowiła opublikować nagranie. Zaatakowała Hołownię.

Znajduje czas na brylowanie w swoim liceum, znajduje czas na kręcenie swoich podcastów, na naciskanie na Youtubie przycisków, na to wszystko marszałek ma czas znajduje. Natomiast nie znalazł czasu na ministra konstytucyjnego, który chciał porozmawiać o sprawach ważnych dla Polaków - mówi Szydło.

Była premier zarzuca marszałkowi Sejmu, że jego głowę zajmuje autopromocja, a nie bieżąca polityka. Szydło nie pozostawiła Hołowni suchej nitki.

Polityka to nie show, zasięgi na Youtubie i naciskanie przycisku nie wystarczy. Polityka to poważna sprawa - grzmi europosłanka PiS.

Swoje ostatnie słowa skierowała bezpośrednio do Hołowni. - Mam radę, panie marszałku. Koniec show, trzeba zająć się poważną polityką - mówiła Beata Szydło.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić