o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Tabloidy rozpisują się o PO. "To już wojna"

13
Podziel się

Tabloidy rozpisują się o trudnej sytuacji wewnątrz Platformy Obywatelskiej. "Super Express" twierdzi, że "to już wojna". "Fakt" zastanawia się z kolei, "kto czyha na stołek Budki".

Tabloidy rozpisują się o PO. "To już wojna"
Borys Budka (akpa)
bEElVamt

Część parlamentarzystów PO i KO wystosowała list otwarty do kolegów z partii i klubu. Apelują w nim o podjęcie "poważnej debaty", prowadzącej do "wieloaspektowej przemiany wewnętrznej".

Pod listem podpisało się 51 osób. W tym gronie znalazł się między innymi były lider partii Grzegorz Schetyna, wiceprzewodniczący PO Bartosz Arłukowicz oraz szef senackiego klubu KO Marcin Bosacki.

bEElVamv

Borys Budka "robi dobrą minę do złej gry"

O sytuacji w Platformie Obywatelskiej rozpisują się różne media. Publicysta Wirtualnej Polski Marcin Makowski twierdzi, że politycy tej partii uzmysłowili sobie, że PO przestała być liderem opozycji.

bEElVamB
Borys Budka na razie dostał ostrzeżenie. Spójrzmy jednak na ten list szerzej. PO zaczęła tracić swoją tożsamość - mówi Makowski w rozmowie z "Super Expressem".

"SE" twierdzi, że obecna sytuacja w PO "to już wojna". "Fakt" zastanawia się natomiast, "kto czyha na stołek Budki". Oceniono też, że Borys Budka "robi dobrą minę do złej gry" zapewniając, że atakujący go list traktuje jako "element wewnętrznej dyskusji".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEElVamW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Ząbkowice Ś
4 miesiące temu
POBudka, ogarniciesie, kopa Gomułce bo ciągnie was nadno
Anty Tusk i P...
5 miesięcy temu
Cała Po i KO to wielka ściema oni nawet jak coś wymyśla to za dwa dni nikt już z nich nie pamięta co mówili ,czy Schetyna czy. Budka żaden z nich niema talentu by przewodzić , zreszta cała PO czy tez PSL nie maja szans na cokolwiek, Tusk ich zaorał przez swoje rządy przez 8 lat , ludzie pamiętają : pinidzy niema i niebedzi jakby PO czy PSL by rządziło
POdRozwagę
5 miesięcy temu
Żaden inny tylko Jachira. Wówczas to PO zdecydowanie na I miejscu a PiS spada na III.
bEElVamX
Juhas
5 miesięcy temu
Grzesiu się zna na tej robocie - takich jak Budka wciąga nosem i to jest tylko kwestia czasu. Ciekawe dla kogo szykuje miejsce, bo sam na lidera się nie nadaje.
Futurolog
5 miesięcy temu
Jachira na lidera PO i PO problemie.
Obserwator
5 miesięcy temu
Na to kapusta rzecze smutnie po co wasze swary głupie?.. wszak i tak wszyscy zginiecie w zupie... :)
PS81
5 miesięcy temu
Faktycznie jest o czym pisać
Bix
5 miesięcy temu
Po obecnie to jakiś rozwodniona papka bez programu i wyrazistych poglądów i czy z liderem?
Widz
5 miesięcy temu
Cieć malina i tyle
Jack
5 miesięcy temu
Po za totalną opozycją co reprezentują ? Zna ktoś program przedwyborczy, bo ja o takim nie słyszałem przez ostatnie 6 lat.
Opos
5 miesięcy temu
Takiej jałowej partii jak PO trudno szukać. Beznadzieja. Mój mop ma większą charyzmę niż Budka. O Schetynie nie wspomnę. Smutne to wszystko.
Fakt
5 miesięcy temu
PRZY PISie TO SIE ROZPADNIE ALE POLSKA
Tomek
5 miesięcy temu
POzamiatane
bEElVamP
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić