Pierwsza Komunia. Rydzyk proponuje na prezent figurkę św. Za... 140 zł

432

Sezon komunijny trwa w najlepsze, a wielu dorosłych głowi się nad dylematem: koperta czy prezent? Z pomocą jak zawsze przychodzi Tadeusz Rydzyk i jego sklepy. Bo przecież kto nie chciałby dostać np. figurki Maryi za 299 zł?

Pierwsza Komunia. Rydzyk proponuje na prezent figurkę św. Za... 140 zł
Pierwsza komunia. Sklepy Rydzyka oferują "szeroki" wybór prezentów. (PAP, Tytus Żmijewski)

Pierwsza komunia chrześniaka lub krewnego potrafi przyprawić o ból głowy. Jak się ubrać? Co dać w prezencie? Odpowiedzi na to drugie pytanie można poszukać w sklepach o. Rydzyka, które przygotowały specjalną ofertę prezentów na pierwszą komunię. Jest w czym wybierać!

Drewniana figurka św. Józefa za "jedyne" 140 zł. To najdroższą propozycja komunijna w księgarni internetowej Fundacji "Lux Veritatis". Dlaczego 15-centymetrowa figurka kosztuje aż tyle? Wszystko wyjaśnia nam opis:

Mała drewniana rzeźba, przedstawiająca świętego Józefa z dzieciątkiem Jezus na rękach. Wykonana ręcznie z drewna oliwnego przez chrześcijan w Ziemi Świętej - podkreśla producent.

Ale figurka świętego Józefa to jeszcze nic! W sklepie internetowym Splendor24 za figurę Matki Bożej Niepokalanej trzeba zapłacić już 299 zł. Figura ma 50 cm, ale niestety nie powstała z drewna oliwnego w Ziemi Świętej, tylko z żywicy epoksydowej. Miejsce produkcji? Tym razem nieznane.

Bardzo popularnym prezentem jest także Biblia na pierwszą komunię za 117 zł. Produkt cieszył się tak wielkim zainteresowaniem klientów, że obecnie jest już niedostępny, ale dostawa już wkrótce.

Najnowszy przekład Pisma Świętego z komentarzem opracowany przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. Teraz do nabycia w pięknej obwolucie na wyjątkową okazję. Pismo Święte dla całej rodziny - pierwszy przekład w trzecim tysiącleciu - zachwala producent.

Sklep proponuje też Biblie w nieco przystępniejszych cenach. Wśród nich wyróżniają się wydania ilustrowane. Można też znaleźć Pismo Święte w wersji komiksowej! Za 72,90 zł. Poza tym w sekcji znajdziemy oczywiście też medaliki i... różańce.

W tym momencie ewidentnie hitem sprzedażowym jest różaniec srebrny z "Nocą Kairu". Przeceniony został on z bagatela 249,90 zł na 159,00 zł! Tak, jak w przypadku Biblii, produkt jest niedostępny, jednak tylko "chwilowo", zapewnia sklep. Czy różaniec jest idealnym prezentem chrześniaka czy krewnego? Musicie odpowiedzieć sobie na to pytanie sami. Zapraszamy do dyskusji.

Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić