Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Tajemnicza śmierć. Dwóch martwych mężczyzn w jednym mieszkaniu

32

Dwaj bracia zostali znalezieni martwi w Raszewach (woj. wielkopolskie). Ich ciała odkrył znajomy, który przyszedł w odwiedziny.

Tajemnicza śmierć. Dwóch martwych mężczyzn w jednym mieszkaniu
(Agencja Gazeta)

Na miejscu tragedii cały czas pracują policjanci i prokuratura. Śledczy próbują ustalić, co stoi za zagadkową śmiercią braci. Na razie nie podają jednak żadnych szczegółów dotyczących sledztwa.

Potwierdzam, że takie przykre zdarzenie miało miejsce. O znalezieniu martwych mężczyzn powiadomił nas ich znajomy. Obecnie prowadzone jest w tej sprawie prokuratorskie śledztwo - poinformował w rozmowie z Fakt24 Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy policji w Krotoszynie.

Znajomy, który znalazł leżących braci, wezwał karetkę. Ratownicy po przybyciu na miejsce nie przystąpili do czynności, bo stwierdzili, że "mężczyźni nie żyli już od dłuższego czasu".

Brane pod uwagę są wszystkie możliwości w tym tlenek węgla. To wszystko zostanie ustalone podczas szczegółowych czynności - dodaje Szczepaniak.

Zobacz także: Nie przegap: Dwukrotnie uniknął śmierci w ciągu kilku sekund

Wstępnie wykluczono jednak udział osób trzecich w zgonie braci. W najbliższych dniach przeprowadzona zostanie najprawdopodobniej sekcja zwłok, która rozwiąże wszelkie wątpliwości. Makabrycznego odkrycia w jednym z domów w gminie Kobylin dokonano 22 listopada.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić