Tajemnicze zaginięcie. 16-latka poszukiwana

6

Kinga Gnela nadal nie wróciła do domu. 16-latka wyszła z ośrodka pomocy w Czechowicach-Dziedzicach 26 lutego i od tego momentu słuch po niej zaginął. Policja z Bielska-Białej prosi o wszelkie informacje na temat miejsca pobytu dziewczyny.

Tajemnicze zaginięcie. 16-latka poszukiwana
Czechowice-Dziedzice. Poszukiwania 16-letniej Kingi (Policja)

16-letnia Kinga opuściła Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach 26 lutego. Stamtąd miała udać się na praktyki do sklepu w tej samej miejscowości – informuje policja z Bielska-Białej.

Bielsko-Biała. Zaginęła 16-letnia Kinga

Po praktykach około godziny 16:00 urwał się kontakt z nastolatką. Dziewczyna nie wróciła do ośrodka i nie odezwała się do bliskich. Śląska policja cały czas poszukuje dziewczyny. W mediach społecznościowych opublikowano jej rysopis:

Wiek 16 lat, wzrost około 160 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne długie, do połowy ramienia (przeważnie spięte w kucyk), tatuaż na lewym przedramieniu przedstawiający węża i różę, kolczyk w nosie oraz pępku. Posiada sztuczne rzęsy oraz mocno zarysowane brwi.
W dniu zaginięcia ubrana była w szary płaszcz do kolan, spodnie typu jeans koloru białego lub czarnego, białe buty sportowe. Miała ze sobą czarną torebkę na ramię.

Policja prosi osoby, które posiadają informacje na temat miejsca Kingi, o pilny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej lub z najbliższą jednostką policji.

Zobacz także: Łamanie nowych obostrzeń zabolało. Policja ujawniła liczbę wlepionych mandatów
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić