aktualizacja 

Tak Kaczyński zachowuje się w szpitalu. Nieoficjalne informacje

2370

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala na chwilę przed Świętami Bożego Narodzenia. Prezes PiS musiał przejść drugi zabieg wszczepienia endoprotezy. Jak donosi "Super Express" przeszedł go ciężej niż ten sprzed trzech lat i musiał dłużej zostać na obserwacji. Choć Kaczyński chciałby już opuścić szpital, jest w świetnym humorze i tak zachowuje się w szpitalu. Dowcipy to dopiero początek.

Tak Kaczyński zachowuje się w szpitalu. Nieoficjalne informacje
Tak Kaczyński zachowuje się w szpitalu. Żarty to dopiero początek (AKPA, AKPA)

Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu. Przeszedł operację wstawienia endoprotezy i czeka go rehabilitacja. Prezes Prawa i Sprawiedliwości od lat ma problemy z kolanami. To drugi zabieg, który musiał przejść dla poprawy zdrowia i komfortu życia. Niestety, 73-letni polityk zniósł go ciężej niż trzy lata temu, jak donosi "Super Express".

Mimo, że Kaczyński musiał spędzić święta w szpitalu, humor go nie opuszcza. Prezes PiS ma żartować i wręcz przebierać nogami z niecierpliwości. Chciałby jak najszybciej wrócić do domu, pisze tabloid cytując brata ciotecznego Jarosława Kaczyńskiego. Jak polityk zachowuje się w szpitalu?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kaczyński musi sprzedać dom? Ostry głos z rządu

Tak Kaczyński zachowuje się w szpitalu. Żarty to dopiero początek

Jarosław Kaczyński chce już wyjść ze szpitala i przebiera nogami, by opuścić mury placówki medycznej, o czym mówi jego kuzyn, Jan Maria Tomaszewski. - Z Jarkiem jest dobrze, rozmawialiśmy niedawno, dowcipkuje sobie. Nie mogłem pojechać do Jarka, bo chory byłem, ale jest wszystko ok - zdradza.

Jarek już nogami przebiera, że chciałby wyjść i wrócić do pracy, ale chcemy wszystko doprowadzić do końca, żeby z jego zdrowiem było całkiem w porządku - dodaje Tomaszewski.

Wszyscy z otoczenia szefa PiS zastanawiają się, kiedy wreszcie wróci do pracy. Podobno pracuje nawet ze szpitalnego łóżka, jednak to nie to samo, co praca na pełnych obrotach. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, Jarosław Kaczyński oprócz świąt, spędzi w szpitalu również Sylwestra, Nowy Rok i kilka pierwszych dni 2023. Wyjdzie dopiero na Trzech Króli?

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić