Tak mieszka Pawłowicz. Widok tej rzeczy sprawi, że pękniesz ze śmiechu

1000

Mimo że odeszła z polityki i teraz zasiada w Trybunale Konstytucyjnym, nie daje o sobie zapomnieć. Mowa o Krystynie Pawłowicz. Była posłanka PiS od lat mieszka w warszawskim Ursusie. Jak wygląda jej mieszkanie? Można się zdziwić. A na widok jednej rzeczy dosłownie pękniesz ze śmiechu.

Tak mieszka Pawłowicz. Widok tej rzeczy sprawi, że pękniesz ze śmiechu
Krystyna Pawłowicz mieszka w warszawskim Ursusie (AKPA)

Krystyna Pawłowicz słynie z ciętego języka i ostrych wypowiedzi. Nie zmieniło się to nawet wtedy, gdy zamieniła gmach przy ul Wiejskiej na Trybunał Konstytucyjny.

Ale na przestrzeni czasu jedna rzecz pozostała niezmienna. Pawłowicz wciąż mieszka w warszawskim Ursusie.

Tak mieszka Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz mieszka w spokojnej okolicy. Niby jest stąd tylko ok. 12 km od centrum miasta, ale nie da się ukryć, że czas płynie zgoła inaczej.

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie mieszka na willowym osiedlu. To typowe dla tej części miasta niskie kamienice. Budynek Pawłowicz nie wyróżnia się na ich tle innych niczym specjalnym.

A co znajdziemy we wnętrzach? Niekiedy była posłanka wrzuca zdjęcia ze swojego mieszkania do sieci. Stąd możemy co nieco powiedzieć o wystroju.

W mieszkaniu Pawłowicz znajdziemy sporo bibelotów. Sędzia TK szczególnie upodobała sobie figurki aniołków. I to w kolorze złotym! Taki drobny element, nadaje wnętrzom bogatszego charakteru.

Są też religijne elementy takie jak obrazy. Nic dziwnego – wszak była posłanka nie kryje się ze swym przywiązaniem do wiary. Z kolei patriotyczne "uczucia" można wyrazić poprzez np. biało-czerwone kwiaty.

Znalazł się też akcent humorystyczny - fotomontaż, który przedstawia samą Pawłowicz. Na ten widok trudno się nie uśmiechnąć. Ba! Pękniesz ze śmiechu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Rekordowo droga Wigilia. Seniorzy o świątecznych zakupach i konieczności zaciskania pasa
Autor: FRA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić