Ten kierowca passata był pijany? Dramatyczne nagranie z autostrady

4

Na jednej z polskich dróg szybkiego ruchu doszło do skandalicznego zdarzenia. Kierowca passata uderzył w inny samochód, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy. Pojawiły się podejrzenia, że mógł być pod wpływem alkoholu.

Ten kierowca passata był pijany? Dramatyczne nagranie z autostrady
Kierowca passata generował spore zagrożenie dla innych (YouTube)

Niepokojące wideo opublikował na YouTube kanał STOP PIRAT. Do bardzo niebezpiecznego incydentu doszło na jednej z dróg szybkiego ruchu w Polsce. Autorem przesłanego nagrania był poszkodowany w wypadku kierowca.

Chwile grozy rozegrały się 6 listopada około godziny 17:00. Do wypadku doszło na złączeniu drogi dojazdowej z autostradą. Kierowca passata przed włączeniem się do ruchu na trzypasmówce odbijał się swoim samochodem od barierki. Ewidentnie jego samochód ściągało na lewą stronę. Boleśnie przekonał się o tym autor nagrania, który został nagle uderzony przez volkswagena w bok. Jego pojazd zaczął się obracać i rozbił się na poboczu, a sprawca zdarzenia pojechał dalej.

Nie wiadomo, co było przyczyną niebezpiecznej jazdy kierowcy passata. Autor nagrania podejrzewa, że ten prowadził samochód pod wpływem alkoholu, stąd nie potrafił trzymać się swojego pasa ruchu. Poszkodowany prosi o pomoc w ujęciu sprawcy ewentualnych świadków pechowego zdarzenia.

Zobacz także: Polski Ład dobije krajowe firmy? "Bardzo zły moment na wprowadzanie takich zmian"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić