Kobieta nie wytrzymała. Pokazała, co zrobił Ryszard Terlecki w galerii

721

Jedna z obywatelek spotkała Ryszarda Terlecki w galerii handlowej. Gdy chciała skorzystać z okazji i skomentować aktualną sytuację polityczną w kraju, polityk odpowiedział jej, że jest kretynką.

Kobieta nie wytrzymała. Pokazała, co zrobił Ryszard Terlecki w galerii
Ryszard Terlecki (Twitter)

Ryszard Terlecki znany jest ze swoich bezwzględnych, czasem niegrzecznych odpowiedzi. Jednak zazwyczaj kierowane są one w stronę znajomych z sejmowych ław. Tym razem oberwało się obywatelce, a nagranie trafiło do sieci. Udostępniła je Barbara Nowacka.

Chciałbym tylko powiedzieć, że to, co dzieje się w kraju, to, co robicie kobietom, to jest po prostu karygodne - mówi kobieta w galerii handlowej do Ryszarda Terleckiego.
Jest pani kretynką - odpowiedział krótko Terlecki.
Dostałam to nagranie od pani Magdy z Krakowa. Wysłała mi to, bo nie wiedziała, co z tym zrobić. Była na zakupach z siostrą, spokojnie podeszły do wicemarszałka Terleckiego, bo chciały mu powiedzieć, że to, co dzieje się w sprawie praw kobiet, to koszmar - mówi Barbara Nowacka dla WP (więcej tutaj)
Widzieliśmy już, jak wicemarszałek Terlecki zachowywał się tak w stosunku do posłów opozycji czy dziennikarzy. Ale do kobiety, do obywatelki, na ulicy? Zwyczajnie tak komuś naubliżać? To jest niewiarygodne - mówi Barbara Nowacka.

Zdaniem posłanki KO Terlecki powinien publiczne przeprosić. Barbara Nowacka uważa, że inicjatywa powinna wyjść od samej partii PiS.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Śmierć 30-latki z Pszczyny. Poruszający komentarz Nowackiej
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić