Robert Czykiel| 
aktualizacja 

To będzie zima inna niż wszystkie? Jasnowidz Jackowski ujawnia

11

Krzysztof Jackowski znowu postanowił przewidzieć pogodę na najbliższe miesiące. Jakiej zimy możemy się spodziewać? Oto przepowiednia jasnowidza z Człuchowa.

To będzie zima inna niż wszystkie? Jasnowidz Jackowski ujawnia
Krzysztof Jackowski o pogodzie na zimę (YouTube)

W ubiegłym roku zima była dość łaskawa dla Polaków, bo rzadko zdarzały się dni z silnymi mrozami. W dodatku spadło niewiele śniegu. A jaka będzie nadchodząca zima?

Zima 2020-2021. Jaka będzie pogoda?

Ostatnio pojawia się coraz więcej informacji, że znowu okres zimowy będzie ciepły w naszym kraju. Tym razem na ten temat wypowiedział się Krzysztof Jackowski. Jasnowidz w swoich transmisjach internetowych często jest pytany przez fanów o pogodę.

Z przepowiedni Jackowskiego wynika, że można liczyć na łagodną zimę. Jeszcze w grudniu możemy spodziewać się dodatnich temperatur.

Zobacz także: Pierwszy śnieg w polskich górach
Ta zima będzie inna niż wszystkie. Nie z powodu pogody. Ale będzie ciepła. Bogu dziękować, że ciepła akurat w tym roku. (...) Nie wiem, czemu grudzień mi się kojarzy w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło to plus 5, plus 6, plus 2 - mówi jasnowidz z Człuchowa na swoim kanale w platformie YouTube.

Co ciekawe, niedawno było głośno o innej przepowiedni pogodowej Jackowskiego. Nie pomylił się, gdy mówił, że od września będzie chłodno i deszczowo. Wprawdzie ostatnio zrobiło się cieplej, ale wcześniej jesień nas nie rozpieszczała.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić