Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wybory w USA. Krzysztof Jackowski wskazuje, kto wygra. Nie ma żadnych wątpliwości

137

Wybory prezydenckie w USA zbliżają się ogromnymi krokami. Już niebawem stanie się jasne, kto będzie rządził w Stanach Zjednoczonych przez kolejne lata. Joe Biden czy Donald Trump - kto jest faworytem polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego?

Wybory w USA. Krzysztof Jackowski wskazuje, kto wygra. Nie ma żadnych wątpliwości
Krzysztof Jackowski już wie, kto wygra wybory w USA (YouTube)

Już niebawem czekają nas wybory prezydenckie w USA. Amerykanie zagłosują 3 listopada. Największe szanse na triumf mają Donald Trump i Joe Biden. To oni mają stoczyć walkę o prezydenturę.

Do wyborów w Stanach Zjednoczonych postanowił się odnieść polski jasnowidz Krzysztof Jackowski. Nie ma on najmniejszych wątpliwości, kto wygra.

Twierdzi, że wybory prezydenckie 2020 w USA zakończą się triumfem Donalda Trumpa. Jest przekonany, że jego niesztampowe podejście do polityki zagranicznej i państwowej zapewniło mu wystarczającą liczbę zwolenników.

Wybory w USA. Jackowski pewny, że wygra Trump

Jasnowidz twardo stawia na Donalda Trumpa. Uważa, że "jakimś cudem" zgarnie kolejne zwycięstwo w wyborach.

Osobiście nie jestem fanem polityki prezydenta Donalda Trumpa, choć nie jestem też politycznym ekspertem - zaznaczył, cytowany przez express.co.uk.

Krzysztof Jackowski jest zdania, że po prostu Donald Trump ma mimo wszystko więcej zwolenników niż przeciwników. Przewiduje, że uda mu się pokonać Joe Bidena i wygrać kolejne wybory.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić