aktualizacja 

To już plaga. Paczkomat stanął w bramie na Mokotowie

191
Podziel się:

Wzdłuż wąskiej bramy na Sielcach na warszawskim Mokotowie stanął paczkomat InPostu. Mieszkańcy osiedla dziwią się, jak można było postawić paczkomat w takim miejscu. "Polska to przestrzenna i architektoniczna dzicz" - komentuje aktywista Jan Śpiewak.

To już plaga. Paczkomat stanął w bramie na Mokotowie
Paczkomat InPostu postawiono w wąskiej bramie. (Twitter.com)

Do budynków mieszkalnych przy ul. Gagarina 6 na Mokotowie można dostać się przez dwie bramy o szerokości ok. 2 metrów każda. W jednej z nich dwa dni temu postawiono paczkomat InPost, który zajmuje połowę przejścia.

Mogli to postawić na podwórku, gdziekolwiek indziej. A postawili w samym przejściu. To jakiś absurd - komentują mieszkańcy osiedla w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Zdaniem niektórych paczkomaty są już plagą w Warszawie. "Polska to przestrzenna i architektoniczna dzicz. Jesteśmy kolonią korpo" - ocenił aktywista Jan Śpiewak.

Śpiewak pod wpisem na Twitterze załączył także dwa zdjęcia paczkomatu ustawionego w bramie osiedla. Wówczas nie był jeszcze aktywny i był zagrodzony biało-czerwoną taśmą. W najnowszym wpisie poinformował, że paczkomat już działa.

Mieszkańcy osiedla twierdzą, że zamontowanie paczkomatu, który zajmuje połowę przejścia w bramie wejściowej to jakiś absurd.

Niech pani sobie wyobrazi, że ze trzy osoby otwierają skrytki, inne stoją w kolejce – jak tu przejść? Już dzisiaj rano widziałam, jak pani z pieskiem musiała czekać, aż prześwitem przejdzie ktoś z drugiej strony - relacjonuje mieszkanka osiedla, cyt. przez "Gazetę Wyborczą".

Innej mieszkance osiedla zdarzyła się już pierwsza kolizja. "Już dzisiaj zdarzyła mi się kolizja, musiałam iść naokoło, żeby się z kimś nie zderzyć. Zapędziłam się, ale patrzę: tłum ludzi, więc zawróciłam" - opowiada.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Konsternacja po słowach Czarnka o "rurkach". Zabawna reakcja wicerzecznika PiS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić