Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|
aktualizacja

To już plaga. Paczkomat stanął w bramie na Mokotowie

127
Podziel się:

Wzdłuż wąskiej bramy na Sielcach na warszawskim Mokotowie stanął paczkomat InPostu. Mieszkańcy osiedla dziwią się, jak można było postawić paczkomat w takim miejscu. "Polska to przestrzenna i architektoniczna dzicz" - komentuje aktywista Jan Śpiewak.

To już plaga. Paczkomat stanął w bramie na Mokotowie
Paczkomat InPostu postawiono w wąskiej bramie. (Twitter.com)

Do budynków mieszkalnych przy ul. Gagarina 6 na Mokotowie można dostać się przez dwie bramy o szerokości ok. 2 metrów każda. W jednej z nich dwa dni temu postawiono paczkomat InPost, który zajmuje połowę przejścia.

Mogli to postawić na podwórku, gdziekolwiek indziej. A postawili w samym przejściu. To jakiś absurd - komentują mieszkańcy osiedla w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Zdaniem niektórych paczkomaty są już plagą w Warszawie. "Polska to przestrzenna i architektoniczna dzicz. Jesteśmy kolonią korpo" - ocenił aktywista Jan Śpiewak.

Śpiewak pod wpisem na Twitterze załączył także dwa zdjęcia paczkomatu ustawionego w bramie osiedla. Wówczas nie był jeszcze aktywny i był zagrodzony biało-czerwoną taśmą. W najnowszym wpisie poinformował, że paczkomat już działa.

Mieszkańcy osiedla twierdzą, że zamontowanie paczkomatu, który zajmuje połowę przejścia w bramie wejściowej to jakiś absurd.

Niech pani sobie wyobrazi, że ze trzy osoby otwierają skrytki, inne stoją w kolejce – jak tu przejść? Już dzisiaj rano widziałam, jak pani z pieskiem musiała czekać, aż prześwitem przejdzie ktoś z drugiej strony - relacjonuje mieszkanka osiedla, cyt. przez "Gazetę Wyborczą".

Innej mieszkance osiedla zdarzyła się już pierwsza kolizja. "Już dzisiaj zdarzyła mi się kolizja, musiałam iść naokoło, żeby się z kimś nie zderzyć. Zapędziłam się, ale patrzę: tłum ludzi, więc zawróciłam" - opowiada.

Zobacz także: Konsternacja po słowach Czarnka o "rurkach". Zabawna reakcja wicerzecznika PiS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(127)
Nemeczek
5 miesięcy temu
Paczkomat nie jest winny. Ktoś wydał zgodę na jego lokalizację
Agata
5 miesięcy temu
Żeby inpost postawił paczkomat to właściciel posesji, terenu musi wyrazić na to zgodę. Widocznie właściciel taką wyraził i z tego ma korzyść finansową. Więc niech ludzie mają pretensje do właściciela tej posesji
bibek😁😁😁
5 miesięcy temu
Kto dał na to pozwolenie?Oczywiście prezydent W-wy niejaki Czaskoski Alojs.
kwch
5 miesięcy temu
jeszcze trochę i zmiotą pocztę polską z rynku.
Lucjan
5 miesięcy temu
No i co w związku z tym? No właśnie nic. Nikt za to nie beknie, jak to w Polsce. InPost umyje rączki i na ewentualne skargi odpisze jakiegoś śmiesznego maila. Tyle :)
aga
5 miesięcy temu
Ale to przecież wspólnota musiała się zgodzić na postawienie paczkomatu, i z pewnością nie stoi tam za darmo.
kox
5 miesięcy temu
kwach
Qqq
5 miesięcy temu
Lidzie czytajcie ze zrozumieniem. Ci mieszkańcy mają do dyspozycji dwie bramy aby wyjść od ulicy Gagarina. Z drugiej strony budynku mogą iść gdzie chcą bo nic ich nie blokuje. Bramy są tak wąskie że i bez paczkomatu samochód tamtędy nie przejedzie - straż czy pogotowie - nie ma mowy - szerokość prześwitu ma tylko 2 m więc wyluzujcie.
JKKK
5 miesięcy temu
W końcu wspólnota wydzierżawiła tą bramę pod paczkomat więc panie śpiewak kapitału politycznego nie zbudujesz a po drugie jest druga brama
Xtrail
5 miesięcy temu
wspólnota wyraziła zgodę???????
Czyt
5 miesięcy temu
Przecież za warszawiaków których jest niewielu decyzję podejmują słoiki.
Billie
5 miesięcy temu
no chyba w tej wawie macie gospodarza??? czy to on, użył jak zwykle taśmy ...??
rem
5 miesięcy temu
A nie lepiej dać mieszkańcom drabiny. Nie sobie wchodzą bezpośrednio do okien. Odzyskaną powierzchnie zastawić paczkomatami i reklamami. Brawo Polscy IDIOCI
Qqq
5 miesięcy temu
Skoro mają do dyspozycji dwie bramy to niech korzystają z drugiej. Poza tym sami pewnie za tym głosowali, bo na paczkomacie się zarabia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić