Przewidział wynik meczu na Euro 2020 trzy razy! Kibice oszaleli

13

Yashoda, "słoń wyrocznia", zyskała sobie sławę po pomyślnym przewidzeniu wyniku trzech meczów piłki nożnej z rzędu w pucharze UEFA 2020 EURO. Czy uda jej się przewidzieć go po raz czwarty?

Przewidział wynik meczu na Euro 2020 trzy razy! Kibice oszaleli
Słonica losująca niemiecką flagę. (YouTube)

Yashoda, to dosłownie "słoń wyrocznia". Stała się popularna po tym, jak trzykrotnie przewidziała wynik meczów piłki nożnej z rzędu w pucharze UEFA 2020 EURO.

W poniedziałek cały świat znów skierował swoje oczy w kierunku słonicy. Złożyła ona już swoją czwartą prognozę. Wybrała Niemców jako zwycięzców wtorkowego starcia z Anglią. Do tego wydarzenia doszło w hamburskim zoo Hagenbeck.

Filmik, podczas którego Yashoda wyciąga niemiecką flagę, szybko obiegł sieć. Słonica zrobiła to przy akompaniamencie okrzyków zgromadzonych w zoo ludzi.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych tutejszych słoni i z tego, że tak wiele mediów dowiedziało się o Yashodzie, i że tak wielu odwiedzających przychodzi na nasze wydarzenia związane z Oracle. To dlatego, że Yashoda przewidziała już trzy razy poprawnie, co jest czymś naprawdę wyjątkowym, zwłaszcza ostatnim razem z remisem z Węgrami. To po prostu niewiarygodne i wszyscy jesteśmy zadowoleni i dumni z naszego stada słoni - mówi Michaela Wilke, rzecznik prasowy Hagenbeck Zoo.

Słonica potem próbowała wyciągnąć również drugą flagę. Czołowy opiekun słoni, Michael Schmidt, szybko ją powstrzymał. Powiedział, że zwierzę w ten sposób chciało podwoić swoją nagrodę za wybór zwycięskiej drużyny.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić