Kupili nowe zwierzę. Reakcja psa hitem internetu

242

To, co wydarzyło się w tej rodzinie, jest cudowne. Często czworonożni przyjaciele nie akceptują swojego młodszego "rodzeństwa". W tym wypadku było zupełnie inaczej. Gdy przywieziono do domu maleńkiego króliczka, piesek Tutu nie odstępował go nawet na krok. To jest nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Kupili nowe zwierzę. Reakcja psa hitem internetu
Pies wita królika. (YouTube)

To jest niesamowite! Do domu właśnie przywieziono nowego członka rodziny, a jego starszy czworonożny brat jest nim wprost zachwycony!

Zdjęcia małego królika i jego starszego psiego brata ekspresowo obiegły sieć i stały się hitem internetu! Patrząc na nie, łatwo można się domyślić dlaczego! Te dwa rozkoszne stworzenia razem szturmem podbiły serca Internautów. Wideo tej dwójki, umieszczone na Youtub'ie obejrzano już ponad 200 000 razy.

Pies Bianmu przywitał w domu króliczka, imieniem Tutu. Gdy na stole postawiono klatkę z jego nowym przyjacielem, niemal od razu pojawiła się między nimi nić porozumienia i ogromne zainteresowanie.

Zaskakujące jest podobieństwo zwierzaków. Czarno-białe umaszczenie sprawia, że zwierzaki wyglądają niemalże identycznie! Cóż za rozczulający widok!

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić