Karolina Woźniak| 

To miała być piękna chwila. Poród zamienił się w koszmar, kiedy przyszła kochanka

82

Do tej niecodziennej sytuacji doszło w jednym ze szpitali w USA. Położna nagrała krzyki kobiety, która dowiedziała się o zdradzie męża. Żona spotkała kochankę swojego mężczyzny na... sali porodowej.

To miała być piękna chwila. Poród zamienił się w koszmar, kiedy przyszła kochanka
Położna nagrała kłócącą się parę (Reddit.com)

Nagranie położnej jest hitem sieci. Nie widać na nim kłócącej się pary, ale słychać krzyki kobiety. Okazało się bowiem, że kochanka mężczyzny zaszła z nim w ciążę w tym samym momencie, co jego żona.

Nagrała kłótnię. Aż uszy bolą

Zdradzona kobieta rzuca przekleństwa w stronę męża. On odpowiedział jej, żeby "się zamknęła". Niestety ciężko dokładnie zrozumieć, co wykrzykuje Amerykanka.

Na nagraniu widać, jak położna powoli staje się coraz bardziej przerażona całą sytuacją. Pod filmem pojawiło się ponad 4 tys. komentarzy, a wideo zostało udostępnione ponad 83 tys. razy.

Jedna z komentujących osób napisała, że "jako pielęgniarka nie wiedziałaby co zrobić w takiej sytuacji". Inny internauta porównał tę sytuację do filmu "Mrs. Doubtfire".

Przypomniała mi się scena z filmu "Mrs. Doubtfire", kiedy pani Doubtfire musiała jeść kolację przy dwóch stolikach - napisał użytkownik Reddita.

Wiele komentujących osób wyraziło współczucie dla żony, która dowiedziała się o zdradzie. Pod nagraniem można przeczytać komentarz, że "to najgorsza chwila, żeby się dowiedzieć o zdradzie".

Zobacz także: Wyrzucili ją z samolotu. Wszystko przez to, że nie obchodziło ją bezpieczeństwo innych pasażerów
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić