To miały być powitalne drinki. "Obudziłam się w czasie swojego gwałtu"

442

Z całą pewnością nie tak miał wyglądać ten wyjazd. Dwie przyjaciółki ze stanu Kentucky w USA wybrały się na rajskie wakacje na Karaibach. Jednak zamiast miło spędzonych chwil przeżyły prawdziwy koszmar. Teraz są pod opieką lekarzy i muszą brać leki przeciw HIV. Mimo trudnych przeżyć, otwarcie dzielą się swoją historią.

To miały być powitalne drinki. "Obudziłam się w czasie swojego gwałtu"
Rajskie wakacje zamieniły się w istne piekło. Skrzywdzone turystki ostrzegają kobiety (Instagram, Pixabay)

Dwie młode matki Amber Shearer i Dongayla Dobson, wieloletnie przyjaciółki, postanowiły spędzić urlop na Karaibach. Miał być to ich pierwszy wyjazd bez dzieci.

W związku z tym rozpoczęły poszukiwania wymarzonej oferty. Po przejrzeniu licznych propozycji postanowiły skorzystać z okazji karnawałowej biura podróży i wyruszyły na rejs statkiem.

Z początku wszystko było idealnie. Jednak sielanka nie trwała zbyt długo. Przystanek w kurorcie na Bahamach okazał się dla nich miejscem dramatu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Poranne pasmo Wirtualnej Polski, wydanie 08.02

Rajskie wakacje zamieniły się w istne piekło. Skrzywdzone turystki ostrzegają kobiety

To wszystko za sprawą koktajli, którymi poczęstował je pracownik hotelu. - Już po kilku łykach zrozumiałyśmy, że coś jest nie tak. Zrobiło się nam niedobrze - wspomina jedna z poszkodowanych.

Zaledwie po 15 minutach pojawiły się u nich silne zawroty głowy i nagle - jak przyznają - urwał im się film. - Ocknęłam się podczas własnego gwałtu - wyznała jedna z ofiar.

Z relacji kobiet wynika, że zostały skrzywdzone przez pracownika kurortu oraz jego wspólnika. Pokrzywdzone zgłosiły sprawę na policję. Sprawcy - 54-letni i 40-letni mężczyźni - zostali zatrzymani przez mundurowych.

Amber Shearer i Dongayla Dobson, pochodzące ze stanu Kentucky w USA, trafiły już pod opiekę swoich rodzin. Jednak nadal potrzebują opieki medycznej. Kobiety wyznały, że obecnie muszą regularnie zażywać bardzo kosztowne leki profilaktyczne przeciwko wirusowi HIV, które kosztują 4 tysiące dolarów (czyli około 16 tysięcy złotych).

Pomimo traumatycznych przeżyć pokrzywdzone pojawiają się w amerykańskich mediach i opowiadają swoją historię. Chcą w ten sposób ostrzec inne kobiety przed podobnymi doświadczeniami.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić