Wjechała w dystrybutor na stacji benzynowej. Doszło do eksplozji

7

Na jednej ze stacji benzynowych w Bostonie doszło do niecodziennego zdarzenia. Kierująca SUV-em kobieta wjechała w dystrybutor, czym doprowadziła do jego wybuchu. Następnie pieszo uciekła z miejsca wypadku, a służby długo musiały zabezpieczać miejsce zdarzenia. Nikt nie ucierpiał.

Wjechała w dystrybutor na stacji benzynowej. Doszło do eksplozji
Wielki wybuch na stacji benzynowej w Bostonie. Kobieta wjechała w dystrybutor (CNN)

We wtorek na jednej ze stacji benzynowych w Bostonie kobieta doprowadziła do eksplozji dystrybutora. Wjechała w niego z impetem, uszkodziła przy tym inne pojazdy, a następnie zbiegła z miejsca zdarzenia. Wszystko nagrały kamery monitoringu.

CNN udostępniła nagranie, a dodatkowo właściciel stacji benzynowej wypowiedział się na antenie telewizji. Początkowo mężczyzna sam próbował rozwiązać problem i ugasić pożar. Po krótkim czasie uruchomił się jednak automatyczny system przeciwpożarowy.

Po tym jak właściciel stacji paliw usłyszał huk, natychmiast sięgnął po gaśnicę i zaczął działać. Cały czas obawiał się jednak, że postępuje nieroztropnie. Dlaczego? Bo mógł nastąpić jeszcze większy, wtórny wybuch, doprowadzając do tragedii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Eksplozja na stacji paliw na Białorusi. Dramatyczne nagranie świadka

W wyniku uruchomienia automatycznego systemu przeciwpożarowego na całej stacji rozpylił się proszek gaśniczy, w wyniku czego właściciel zaczął mieć problemy z oddychaniem. Na szczęście udało mu się wycofać na bezpieczną odległość.

Kobieta, która doprowadziła do wypadku, wykonała telefon, po czym pieszo zbiegła z miejsca zdarzenia. Jeszcze przed uderzeniem w dystrybutor uszkodziła inne pojazdy. Teraz jej sprawą zajmą się służby, które ustalają tożsamość sprawczyni zdarzenia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Właściciel stacji benzynowej apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. Wszystko mogło się jednak potoczyć inaczej i skończyć tragicznie.

Jak oszacowało CBS News, naprawa spowodowanych przez kobietę szkód może wynieść nawet 100 tysięcy dolarów.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić