To nie fotomontaż. Amerykanie nie mogli uwierzyć własnym oczom

158

Dwoje Amerykanów opublikowało w mediach społecznościowych fotografię, która wzbudziła przerażenie u innych użytkowników. Ich polowanie zostało przerwane przez olbrzymiego aligatora, którego udało się im uchwycić w obiektywie aparatu.

To nie fotomontaż. Amerykanie nie mogli uwierzyć własnym oczom
Parze udało się sfotografować bestię (Facebook)

Kevin Stipe i Cass Couey mają za sobą przeżycie, które zapamiętają prawdopodobnie do końca swoich dni. Właściciele aplikacji nawigacyjnej polowali na kaczki na Florydzie. Amerykanie mieli spore doświadczenie, gdyż robili to regularnie. Jednak tym razem ich wypad okazał się wyjątkowy.

Polowanie przebiegało zgodnie z planem. Kevin i Cass chcieli zapolować na kaczki, jednak ubiegł ich... ogromny aligator! Drapieżca zjadł cel, co zniechęciło polujących do zbliżania się do niego. Doświadczeni łowcy byli pod wrażeniem gigantycznych rozmiarów gada, który według nich miał niespełna cztery metry długości.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Bestia została nagrana przez Amerykanów kamerą. Dzięki materiałowi, można przyznać z czystym sumieniem, że aligator był naprawdę ogromny. Łowcy udzielili wywiadu lokalnej telewizji Fox 35 News. Nie ukrywali, że są przyzwyczajeni do tego typu widoków na bagnach, ale cieszą się z odzewu internautów.

To był dla nas po prostu kolejny dzień na bagnach. Ale cieszę się, że ludzie to kochają - przyznaje na antenie lokalnej stacji telewizyjnej Cass Couey.

"Dinozaury powracają"

Wideo z ogromnym aligatorem zostało opublikowane w mediach społecznościowych. Widok drapieżnika wzbudził ogromne zainteresowanie i przerażenie wśród internautów, dlatego materiał został wyświetlony już ponad półtora miliona razy. Pod nagraniem pojawiły się tysiące komentarzy osób, które były pod ogromnym wrażeniem rozmiarów aligatora.

Dinozaury powracają - napisał jeden z komentujących.
Wyobraźcie sobie być na ich miejscu - stwierdził inny internauta.
To potwór - podsumowała użytkowniczka Facebooka.
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić