Była kochanka Rutkowskiego nie wytrzymała! "Dama mądra inaczej"

21

Zawrzało w sieci! Była kochanka Krzysztofa Rutkowskiego postanowiła dopiec jego aktualnej żonie. Poszło o torebkę, którą otwarcie chwaliła się Maja Rutkowski. Dominika Zasiewska nie miała dla niej litości.

Była kochanka Rutkowskiego nie wytrzymała! "Dama mądra inaczej"
Dominika Zasiewska, Maja Rutkowski (AKPA)

Krzysztof Rutkowski ma za sobą udział w "Tańcu z gwiazdami". Podczas zmagań w popularnym show wytrwale kibicowała mu żona. Przy okazji Maja Rutkowski udzieliła wielu wywiadów. Zmierzyła się między innymi z pytaniami o zdrady męża.

Myślę, że każdemu warto dać szansę. Jeśli kogoś bardzo kochasz, to, nawet jeśli to bardzo boli, to daj tę szansę, bo to jest miłosierdzie dla drugiego człowieka - podkreślała w wywiadzie dla Pudelka.

W następnych wywiadach wychwalała męża. Opowiadała między innymi o prezentach, które od niego otrzymuje. Mówiła choćby o torebce za 10 tys. euro.

Ja posiadam sporą gotówkę, kupiłam Krzysztofowi Rolexa za 150 tysięcy pod choinkę. Ja częściej sprawiam Krzysztofowi prezenty. Doszłam już do takiego etapu, że wolę dawać, niż brać - dodawała.

Zasiewska odpowiada żonie Rutkowskiego

Dominika Zasiewska postanowiła zareagować na słowa Mai Rutkowski. Była kochanka Krzysztofa absolutnie nie przebierała w słowach.

Miałam się już nigdy nie wypowiadać na temat Rutka i Mai, ale niech ktoś tej mądrej inaczej damie odetnie internet, błagam… - napisała na Facebooku.

Wyraźnie zasugerowała poza tym, że Maja kłamie w sprawie torebki za 10 tysięcy euro. Dominika uważa, że żona detektywa ma podróbki.

Jaka torebka za 10k €?! Błagam Cię. To jest torba od jakiegoś młodego ruska, co nikt go nie zna, nigdzie nie ma podanej ceny, to wymyślają bajki. Jak torba za 10 K euro, jak ona nosi podrobioną nerkę LV. Na nerkę nie ma 6 koła, a nagle ma 50 koła na jakie skrysztalki? Błagam - podsumowała Dominika.

Takiej reakcji Zasiewskiej żona Rutkowskiego pewnie się nie spodziewała. Myślicie, że odpowie Dominice?

Zobacz także: "Halo Polacy". Największe mity na temat Włochów. "Ananas na pizzy nie jest najgorszym złem"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić